Zamknij
REKLAMA

Film o Bielsku-Białej walczy w konkursie na najlepszy film turystyczny [FILM]

10.58, 08.10.2022 materiał prasowy Aktualizacja: 23.01, 13.10.2022
Skomentuj Film o Bielsku-Białej walczy w konkursie na najlepszy film turystyczny
REKLAMA

Polska walczy w konkursie na najlepszy film turystyczny. Spoty promujące dwa nasze regiony zachwycają widzów z całego świata. Jednym z nich jest film o Bielsku-Białej. 

Trwa piąta edycja internetowego konkursu CIFFT “People's Choice” Award 2022, w którym o tytuł najlepszego filmu turystycznego konkurują spoty z całego świata. Organizatorem konkursu jest Międzynarodowy Komitet Turystycznych Festiwali Filmowych (International Committee of Tourism Film Festivals - CIFFT). W konkurencji bierze udział 49 filmów z ponad 20 krajów. Wśród nich m.in. Japonia, Hiszpania, Portugalia, Chorwacja, Kazachstan, Finlandia czy Bośnia i Hercegowina, której spot reklamowy zebrał ponad 32 tysiące głosów.

Wśród rywalizujących filmów promocyjnych znalazły się dwa polskie akcenty. Filmy promujące gminę Liszki (woj. małopolskie) „Liszki Commune. I am from here” [tłum. „Gmina Liszki. Jestem stąd”]  i Bielsko-Białą - „Bielsko-Biala. A City in the Mountains. Here You Want to Live” [tłum. „Bielsko-Biała. Miasto w górach. Tu chce się żyć”]  ukazują piękno rodzimych terenów i zachęcają do ich odwiedzenia.

Produkcja o Bielsku-Białej zebrała jak dotychczas 37 punktów. Głosowanie na najlepszy film promocyjny kraju trwa do 20 października 2022.

GŁOS MOŻNA ODDAĆ TUTAJ

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%