Zamknij
REKLAMA

Podziel się słodyczami na święta. Ruszyła zbiórka łakoci dla Seniorów z domów pomocy społecznej

14.31, 22.11.2022 Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała Aktualizacja: 15.53, 22.11.2022
Skomentuj Słodycze na święta dla seniorów z bielskich domów pomocy społecznej, to kolejna akcja organizowana przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.
REKLAMA

Słodycze na święta dla seniorów z bielskich domów pomocy społecznej, to kolejna akcja organizowana przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Wydział prosi o przekazywanie słodyczy miękkich - ciastek, wafelków, paluszków, chrupek kukurydzianych (także smakowych), cukierków-pomadek czekoladowych, czekolad, a także soków owocowych w kartonach czy innych smakołyków.

Akcja zbierania słodyczy na święta dla seniorów z bielskich domów pomocy społecznej została zainaugurowana w 2020 roku, kontynuowana w 2021 roku i dwa razy odniosła ogromny sukces. Zatem i w tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia Wydział Polityki Społecznej zwraca się, zarówno do pracowników miejskich jednostek organizacyjnych, jak i osób prywatnych – mieszkańców miasta o wsparcie zbiórki, licząc na odzew i hojność.

Dary należy przynosić do Wydziału Polityki Społecznej, przy Placu Ratuszowym 6, drugie piętro, pokój 225 do 20 grudnia. Więcej informacji pod numerem telefonu 33-497-14-92.

Jeszcze przed świętami łakocie trafią do seniorów w domach pomocy społecznej prowadzonych przez miasto.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%