Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.
13:03, 03.08.2022
Na scenie, której partneruje Rossmann, wystąpią m.in.: Alyona Alyona (urodzona w Ukrainie gwiazda hip-hopu), Yard Act, ROMY (kompozytorka min. piosenek Dua Lipy), Yves Tumor & Its band (postpunkowy zespół ocierający się w swojej muzyce o soul). W najbliższy piątek w Katowicach startuje OFF Festival.
10:58, 02.08.2022
Nasze potrzeby w kwestii funkcjonowania w sieci zwielokrotniają się z biegiem czasu. Korzystając z odpowiednich rozwiązań możemy już na wstępie naszej działalności w biznesie zapewnić sobie większą kontrolę nad naszymi danymi oraz elastyczność w kwestii sprzętu na którym będą bazować nasze strony internetowe. Sprawdź, czym jest serwer dedykowany i jakie zalety wiążą się z zastosowaniem takiego rozwiązania.
00:00, 28.07.2022
Podjęcie współpracy z architektem wnętrz to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Projektant pozwoli nam uniknąć błędów i podsunie wiele ciekawych pomysłów. Ponadto pomoże sprecyzować oczekiwania oraz wyobrażenia wymarzonego wnętrza, a następnie wprowadzi je w życie. Wszystko brzmi wspaniale, ale znalezienie odpowiedniego projektanta wnętrz nie jest wcale proste. Jakie kroki należy podjąć, aby nawiązać współpracę z kompetentnym architektem?
12:05, 26.07.2022
Na czas prowadzenia prac budowlanych, miejsce inwestycji musi zostać przystosowane do potrzeb zatrudnionych osób. Oznacza to konieczność zadbania o przestrzeń do odpoczynku, spożywania posiłków i przechowywania odzieży. Wyzwaniem jest znalezienie obiektu, który z jednej strony będzie wygodny, a z drugiej mobilny. Po zakończeniu prac będzie go można łatwo przetransportować. W tej roli doskonale sprawdzi się kontener budowlany.
09:24, 26.07.2022
Zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie starają się znaleźć sposoby na zachowanie zdrowia i kondycji.
00:00, 26.07.2022
Sztuczne kwiaty istnieją już od jakiegoś czasu i nadal są uważane za najlepszy sposób na udekorowanie imprezy. Nie potrzebują dużo opieki, nie potrzebują wody i nie mają na nie wpływu zmiany temperatury.
00:00, 16.07.2022
Małe pomieszczenia bardzo często są uznawane przez architektów i dekoratorów za wyzwania, szczególnie pod względem funkcjonalności i użyteczności. Jeśli jednak zrealizujemy dobry, przemyślany pomysł, mniejsze pomieszczenie może okazać się zdecydowanie lepiej zaaranżowane. Istotny jest również styl, jaki zastosujemy w naszym projekcie. To on nadaje klimat i odpowiedni wizerunek. W małych pokojach warto stosować materiały wysokiej jakości, które posłużą nam przez długi czas i pozwolą cieszyć się niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.
00:00, 13.07.2022
Dzięki Karcie Dużej Rodziny, rodziny wielodzietne mogą znacząco obniżyć koszty związane z różnymi sferami życia codziennego. Procedura uzyskania tego dokumentu nie jest skomplikowana, a potencjalne korzyści płynące z tego kroku mogą odczuwalnie wspomóc domowy budżet. Czym dokładnie jest Karta Dużej Rodziny i kto może ją uzyskać? Do jakich benefitów mają dostęp jej posiadacze?
10:22, 11.07.2022
W ostatnich dwóch latach znacznie zmieniła się rola i zakres odpowiedzialności farmaceutów. Katarzyna Bosacka - znana z drobiazgowej analizy etykiet i składów oraz propagowania zdrowego stylu życia - sprawdziła, czy i jak nowe uprawnienia farmaceutyczne realizowane są w rzeczywistości? Czy faktycznie w aptece można się dziś zaszczepić, poprosić o receptę i dokonać przeglądu posiadanych leków?
09:35, 11.07.2022
W dniu dzisiejszym po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
09:55, 07.07.2022
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu. Wystarczy wypełnić krótki quiz na stronie: www.wirtualnedrzewa.pl/wedel, aby jesienią wirtualne drzewo otrzymało odpowiednik w prawdziwym lesie.
13:24, 05.07.2022
Polska Sieć Handlowa Lewiatan rusza z nową strategią komunikacji. Ambasadorem marki zostanie popularny kucharz, youtuber i dziennikarz kulinarny Tomasz Jakubiak. Wybór Tomasza Jakubiaka na twarz marki nie był przypadkowy. Chef od lat zajmuje się promocją kuchni regionalnej, podobnie jak Lewiatan przekonując Polaków, że warto sięgać po lokalne produkty i smaki.
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
09:30, 05.07.2022
Amazon zorganizował w Warszawie pokaz dronów z okazji pierwszego w Polsce Amazon Prime Day (12-13 lipca).