Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:35, 29.06.2022
Franczyza to firma, która pozwala franczyzobiorcom na używanie jej marki i prowadzenie działalności pod nazwą franczyzodawcy. Często są postrzegane jako dobra opcja dla tych, którzy chcą założyć własny biznes, ale nie mają na to kapitału.
10:15, 23.06.2022
Korzystanie z golfowego zegarka GPS na polu golfowym mogło stać się dość powszechne w ciągu ostatniej dekady, ale nieczęsto te dedykowane urządzenia dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Albo wygląd jest nie na miejscu w warunkach innych niż golf, albo zestaw funkcji jest zbyt ograniczony.
14:59, 15.06.2022
Rosnące ceny, wzrastające raty kredytu, inflacja, spowodowały, że moich pieniędzy starcza mi na coraz mniej – zauważa Paulina Grabara-Król, kredytobiorca frankowy, przedsiębiorca, która dzięki współpracy z Replan.pl ma szansę poprawić swoją sytuację finansową.
12:49, 15.06.2022
Poznaliśmy decyzję kapituły Nagrody Literacka Podróż Hestii, która stawia sobie za cel wskazywanie książek, które mogą trafić do nowego kanonu literatury dziecięco-młodzieżowej. Już po raz drugi jury wybrało pięć książek nominowanych do Nagrody. Tym sposobem, na półce „Rekomendowane przez LPH” znajduje się już dziesięć tytułów.
11:46, 15.06.2022
SEO ma wiele wspólnego z ilością i jakością. Im lepsza jest Twoja witryna zarówno z tyłu, jak i z przodu, tym lepszy ruch uzyskasz, a więcej wyszukiwarek zwiększy Twoje rankingi wyszukiwania. Budowanie SEO działa poprzez łączenie elementów SEO przy użyciu podejścia opartego na danych.
12:41, 13.06.2022
Unijny program Horyzont Europa to ponad 95 mld EUR, dystrybuowane m.in. poprzez wspólnoty EIT – Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii. Współpracę z EIT prowadzi także Łukasiewicz, do którego należy 26 instytutów. „Realizujemy projekty naukowe wspólnie z przedsiębiorcami” – mówi Piotr Dardziński, prezes Sieci Badawczej Łukasiewicz.
10:36, 08.06.2022
Deweloper jest przedsiębiorcą zajmującym się realizacją inwestycji budowlanych. Co to oznacza? W pierwszej kolejności kupuje on grunt, następnie zajmuje się tworzeniem projektu nieruchomości przy pomocy architektów oraz dba o uzyskanie niezbędnych pozwoleń. W kolejnym kroku pozyskuje kapitał do realizacji nieruchomości i ją buduje. Na samym końcu zajmuje się zarządzaniem obiektem, który w całości lub w części wynajmuje albo sprzedaje.
14:02, 07.06.2022
Santander Bank Polska po raz drugi zdobył I miejsce w kategorii "Złoty Bank - najlepsza wielokanałowa jakość obsługi" w rankingu "Złoty Bankier 2022" , organizowanym przez Bankier.pl i "Pulsu Biznesu" przy wsparciu Minds&Roses i Obserwatorium.biz. To już 5. podium banku za najlepszą wielokanałową jakość obsługi.
08:27, 03.06.2022
W ciągu najbliższych lat ponad połowa firm w Polsce będzie miała w swoich flotach samochody ze zelektryfikowanymi napędami – wynika z najnowszego raportu „Barometr Flotowy”, opublikowanego przez Arval Mobility Observatory. Zgodnie z tym opracowaniem obecnie to już nie pandemia, ale dostępność nowych samochodów, skutki wojny w Ukrainie i zawirowania makroekonomiczne najmocniej wpływają na decyzje menedżerów flot.
08:48, 01.06.2022
Wiele osób zadaje sobie pytanie: ile kosztuje budowa domu parterowego? W obliczu rosnących cena materiałów budowlanych i kosztu finansowania budowy domu warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać z najważniejszymi aspektami tworzenia kosztorysu domu parterowego.
14:58, 30.05.2022
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz założyć własną firmę, możesz nie mieć luksusu posiadania fizycznego biura. Ale dzięki wirtualnym biurom nadal możesz być w centrum miasta i mieć prestiżowy adres.
12:05, 30.05.2022
Dzieci zawsze są zafascynowane zabawkami. Zabawki są sposobem na zachęcenie dzieci do zabawy i odkrywania własnej kreatywności. Zabawki mogą być wykonane z różnych materiałów i mają różne przeznaczenie. Rodzaj zabawki, którą wybierzesz dla swojego dziecka, będzie zależał od jego wieku i etapu rozwoju.
11:09, 23.05.2022
Rynek pracy jest szeroko otwarty dla ludzi w każdym wieku. Wbrew pozorom nie tylko młodzi ludzie poszukują zatrudnienia. Osoby po 50. roku życia coraz częściej decydują się na podjęcie nowego zawodu. Pracując na jednym stanowisku przez 20, 30 lat można z czasem się się wypalić. Nic dziwnego więc, że coraz to częściej spotykamy osoby w tym wieku podczas rekrutacji. Zmiana branży wówczas nie jest już tak prosta i wymaga o wiele więcej odwagi i samozaparcia. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tematowi pracy po 50. roku życia w Bielsku-Białej. Podpowiem między innymi jak i gdzie jej szukać.
15:31, 16.05.2022
Pozycjonowanie zaliczane jest do najważniejszych i najskuteczniejszych działać reklamowych. A ich celem jest promocja strony internetowej w wyszukiwarkach. Bez wątpienia, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że strona, która znajduje się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, ma ogromny potencjał, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych Klientów. Dlatego zdecydowanie warto, jest zwrócić na to uwagę, prowadząc swój sklep internetowy. Każda z dostępnych na rynku platform rządzi się trochę swoimi prawami, jeśli chodzi o pozycjonowanie. W przypadku zagadnienia, jakim jest pozycjonowanie sklepu na PrestaShop warto zwrócić uwagę na to, że działania tego typu wymagają nie tylko znajomości platformy oraz zasad jej działania. Liczy się również umiejętność wykorzystania dodatków dla SEO.
11:57, 11.05.2022
Oświetlenie zewnętrze samochodu jest kwestią nie tylko komfortowej jazdy, ale przede wszystkim bezpiecznej. Dlatego ogromne znaczenie ma to, jakich żarówek będziesz używał. Polecana przez nas żarówka H7 LED Canbus jest produktem, który zdecydowanie zwiększy Twoje bezpieczeństwo na drodze i to na długi czas. Producent wśród zalej żarówki wymienia bowiem żywotność sięgającą nawet 50 tysięcy godzin. Oprócz tego do zalet tego produktu zaliczyć można odporność na przepalenia i skoki napięcia podczas rozruchu.