Zamknij

Porąbka: samochód dostawczy, przewożący odpady, wpadł do koryta rzeki. Kierujący pojazdem i pasażerka wyszli z tego bez szwanku

14:36, 20.07.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj Samochód dostawczy uszkodził barierki i wpadł do rzeki
REKLAMA

Dzisiaj w godzinach porannych w Porąbce przy ulicy Żywieckiej samochód dostawczy wpadł do rzeki. Najpierw uderzył w barierki energochłonne i wypadł z drogi. W działaniach brało udział pięć zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do stanowiska kierowania PSP o godz. 07:02. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, strażacy  udali się na rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, iż samochód przeznaczony do transportu odpadów  wypadł z jezdni i znajduje się na brzegu koryta rzeki.

Osoby podróżujące pojazdem biorącym udział w kolizji (mężczyzna i kobieta) opuściły pojazd o własnych siłach przed przyjazdem służb. Następnie zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego i przetransportowane do szpitala.

Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu cieku wodnego przed ewentualnym wyciekiem substancji ropopochodnej przy pomocy rękawa sorpcyjnego oraz słomy, usunięciu uszkodzonej bariery, usunięciu plamy substancji ropopochodnej z jezdni oraz jej uprzątnięciu. Na czas działań ruch drogowy na ul. Żywieckiej został wstrzymany w obu kierunkach. Działania zakończono o godz. 09:46.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%