Zamknij
REKLAMA

Nie stać cię na zakup łóżka rehabilitacyjnego? Możesz go pożyczyć

11:42, 01.04.2021 | A.R
Skomentuj
REKLAMA

Caritas diecezji bielsko-żywieckiej prowadzi wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy biura. Pracownicy Caritas proszą każdorazowo o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 734176648 w celu sprawdzenia dostępności i umówienia terminu wizyty

Wypożyczyć można łóżka rehabilitacyjne - podnoszone elektrycznie, sterowane pilotem, z barierkami i wysięgnikiem (bez materaca); chodziki z czterema kółkami i hamulcami; balkoniki na czterech stopkach; toalety przenośne; wózki dla dziecka niepełnosprawnego; wózki inwalidzkie dla osób dorosłych z możliwością składania; wózki inwalidzki dla dzieci; kule i laski.

Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy biura Caritas, czyli w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godz. 9.00-13.00, a w środy w godz. 9.00-15.00. Biuro nie gwarantuje transportu sprzętów rehabilitacyjnych. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zwroty wypożyczonego sprzętu przyjmowane będą w ograniczonym zakresie. Najbliższy termin zwrotu sprzętów zaplanowany jest na 12 kwietnia 2021 r. 

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%