Zamknij
REKLAMA

Świąteczne paczki dla potrzebujących od Towarzystwa Brata Alberta

12:33, 31.03.2021 | materiał prasowy
Skomentuj Paczki dla potrzebujących od Towarzystwa Brata Alberta w Bielsku-Białej
REKLAMA

Jak co roku przed świętami, osoby potrzebujące otrzymują wsparcie od organizacji pomocowych. Caritas diecezji bielsko-żywieckiej wspólnie z Kołem Bielskim Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta przygotowały paczki na Wielkanoc.

W tym roku przed Wielkanocą przygotowano 500 paczek żywnościowych dla podopiecznych towarzystwa. Potrzebujący odbierają świąteczną pomoc 31 marca i 1 kwietnia w Kuchni Społecznej Brata Alberta przy ul. Legionów 16 w Bielsku-Białej.

Przyszło nam żyć w bardzo ciekawych i trudnych czasach. Pandemia jeszcze bardziej skomplikowała życie bezdomnych i potrzebujących. Jednak pomimo tej sytuacji stale znajdujemy ludzi, którzy otwierają swoje serca i dzielą się tym, czym mogą. Dzięki nim możemy obdarować biednych. Dziękuję za każdy odruch serca

– mówi prezes Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta Piotr Ryszka. 

Prezes przypomniał, że towarzystwo pracuje nie tylko od święta, ale każdemu potrzebującemu pomocy okazuje ją codziennie.

– To wielka zasługa moich współpracowników, którzy każdego dnia są na pierwszej linii frontu. Kiedy inni się pozamykali, my działamy i za to przy tej okazji im serdecznie dziękuję

- dodaje P. Ryszka.

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%