Zamknij

Dwudniowy kiermasz - Książka wspiera bohatera

22:27, 31.08.2021 | mat. nadesłany
Skomentuj Dwudniowy kiermasz - Książka wspiera bohatera
REKLAMA

3 oraz 4 września br. w Galerii SFERA odbędzie się kolejna, specjalna 2 dniowa edycja charytatywnego kiermaszu „Książka wspiera bohatera”. To cykliczna akcja organizowana wraz z Fundacją Ekologiczną ARKA. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany lokalnym placówkom pomagającym dzieciom w trudnej sytuacji.

Początek roku szkolnego to znakomity czas na zaopatrzenie się w nowe lektury, które pomogą nam poznać nowe fascynujące historie i zanurzyć się w świecie bohaterów. Serdecznie zapraszamy na specjalną 2 dniową edycję, aby każdy miał czas na zakup i pomoc potrzebującym. Zachęcamy wszystkich chętnych, aby już dziś przynieśli niepotrzebne, zalegające książki do Punktu Informacyjnego Galerii, działającego w godzinach od 11:00 do 19:00. Przejdą one kwarantannę, a następnie zostaną wystawione na kiermaszu

– mówi Dagmara Gąsiorek, Marketing Manager Galerii SFERA.

Dochód ze sprzedaży książek trafi do domów dziecka oraz świetlic środowiskowych z Bielska-Białej i okolic. Wydarzenie odbędzie się w Foyer Galerii II i zostanie przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Na kiermaszu znajdą się lektury, z przeróżnych gatunków. Baśń, reportaż, powieść sensacyjna lub thriller? W Galerii SFERA na pewno każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do nauki, jak i na zbliżające się coraz dłuższe wieczory.

Książka wspiera bohatera” to akcja, z której niezmiennie jesteśmy dumni. To wielki przywilej móc pomóc najmłodszym podopiecznym z lokalnych ośrodków, a przy tym nadać drugie życie zalegającym książką na domowych półkach. Nasza wspólna inicjatywa pokazuje, że warto dzielić się dobrem i przyczyniać się przy okazji do promocji czytelnictwa

- mówi Wojciech Owczarz, prezes Fundacji Ekologicznej ARKA.

(mat. nadesłany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%