Zamknij

Benefis i zbiórka na rzecz Barbary Bielaczyc

21.07, 19.09.2022 źródło: czecho.pl
Skomentuj Benefis i zbiórka na rzecz Barbary Bielaczyc
REKLAMA

W sobotę, 1 października w sali widowiskowej MDK w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się benefis Barbary Bielaczyc. Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna na rzecz artystki na specjalistyczne leczenie oraz dalszą rehabilitację po udarze, którego doznała w grudniu ubiegłego roku. Na portalu pomagam.pl trwa zbiórka na ten cel.

W sobotę, 1 października oprócz występu znakomitych śpiewaków, aktorów i wychowanków Barbary Bielaczyc, na koncercie zostanie przeprowadzona aukcja charytatywna i zbiórka pieniędzy, z której fundusze zostaną przekazane na leczenie hematologiczne, które zapobiegnie kolejnym udarom mózgu.

Bilety-cegiełki na to wydarzenie można zakupić w sekretariacie MDK w Czechowicach-Dziedzicach w cenie 20 złotych.

Z kolei na portalu pomagam.pl trwa zbiórka pod nazwą "Pomóżmy Basi".

- Największym marzeniem naszym oraz Basi jest powrót do jej ukochanej młodzieży. Basia od zawsze była tytanem pracy, szczególnie, jeśli chodzi o jej największą dumę - Teatr Muzyczny Movimento. Jednak żeby móc wrócić w pełni sił do tworzenia kolejnych, wspaniałych spektakli i koncertów, Basia potrzebuje dalszej rehabilitacji na wielu frontach. Tu pojawiamy się my - wszyscy śpiewacy, muzycy i aktorzy, którzy wyszli spod jej skrzydeł. Prosimy Was o pomoc w przywróceniu Basi zdrowia, by kolejne pokolenie artystów mogło stać się chlubą Czechowic-Dziedzic, a Basia mogła kontynuować pracę, którą tak bardzo kocha - czytamy na stronie zbiórki.

Adres do zbiórki

(źródło: czecho.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%