Zamknij

Poszukiwani statyści do filmu Zakopiańscy dżentelmeni

12:49, 25.05.2021 | materiał prasowy
Skomentuj Plakat z filmu Zakopiańscy dżentelmeni
REKLAMA

Trwają zdjęcia do czarnej komedii pt. Zakopiańscy dżentelmeni. Producenci szukają statystów do filmu. Ekipa filmowa po zdjęciach na Podhalu będzie przebywała w Bielsku-Białej od 6 do 18 czerwca, kręcąc duże sceny. Kto chce znaleźć się na jednym planie filmowym z Andrzejem Sewerynem, Tomaszem Kotem i Wojciechem Mecwaldowskim, powinien zgłosić się na casting on-line.

W związku ze scenami kręconymi w Bielsku-Białej filmowcy będą poszukiwać statystów, którzy będą wcielać się w postaci przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów i żołnierzy. Reżyserem filmu jest Maciej Kawalski. Jak udało się nam dowiedzieć, akcja filmu zaczyna się w Zakopanym w 1914 r. Czterej panowie budzą się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie.

W awanturniczej, czarnej komedii, z tarapatów próbują się wykaraskać - Joseph Conrad, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski.

Serdecznie zapraszamy osoby w wieku 16-70 lat, które mają ochotę jako statyści wcielić się w postacie przechodniów, widzów w teatrze, żandarmów oraz żołnierzy i przeżyć z nami niesamowitą przygodę, przenosząc się do roku 1914. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcia (twarz, sylwetka, profil) numer telefonu, wiek oraz miejscowość zamieszkania - prosimy przesyłać na maila [email protected]l. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie

- informują producenci filmu z MKM Studio.

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%