Zamknij

"BOHÚŇOVA PALETA" - polsko-słowacki konkurs plastyczny

09:45, 12.10.2021 | A.R
Skomentuj "BOHÚŇOVA PALETA" - polsko-słowacki konkurs plastyczny
REKLAMA

Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej już po raz kolejny wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie (Słowacja) organizuje Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "BOHÚŇOVA PALETA".

CEL KONKURSU:

Celem konkursu są subiektywne wypowiedzi artystyczne uczniów, na podstawie obserwacji rzeczywistości i budowanie głębszych relacji z otoczeniem.

Temat przewodni tegorocznego konkursu

ROZUMIENIE ŚWIATA POPRZEZ SZTUKĘ – sztuka odsłania nam wiedze o świecie i o nas samych, w sposób, którego często nie potrafimy nazwać - odkrywanie tajników sztuki, szukanie odpowiedzi na pytania o ludzką egzystencję, które zawarte są w twórczości artystycznej.

Kto może wziąć udział w konkursie

W konkursie mogą brać udział autorzy w wieku od 4 do 20 lat w kategoriach: 

  • do 7 lat,
  • do 11 lat,
  • do 15 lat,
  • do 20 lat 
  • z przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, plastycznych średnich, techników dowolnego typu, z kółek i ognisk plastycznych, domów kultury oraz indywidualnie. 

Przyjmowane są prace na płaszczyźnie dowolnego formatu w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne (z użyciem różnych eksperymentalnych materiałów), fotografia, grafika komputerowa, prace przestrzenne.

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Termin składania prac do 30.10.2021 r.  Konkurs zostanie oceniony przez międzynarodowe Jury, które przyzna dyplomy w złotych, srebrnych i brązowych pasmach oraz wyróżnienia.

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%