Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Bielsku-Białej częściowo uznała skargę mieszkańców Placu Wojska Polskiego i okolicznych ulic dotyczącą uciążliwości związanych z organizacją wydarzeń kulturalnych w centrum miasta. Komisja wskazała na konieczność lepszego wyważenia interesów mieszkańców i użytkowników miejskiej przestrzeni.