Zamknij

Dni Bielska-Białej - koncert otwarcia na placu Wojska Polskiego i RYTMY BB

21:32, 13.08.2023 Aktualizacja: 14:44, 25.08.2023
Skomentuj Boney M. fot. organizatora Boney M. fot. organizatora

Pierwsze wydarzenie na zrewitalizowanym placu Wojska Polskiego - koncert otwarcia i grupa BONEY M. a później RYTMY BB i dyskoteka na bielskiej Starówce. Debiut organizacyjny Bielskiego Centrum Kultury.

1 września, godzina 20.00
plac Wojska Polskiego
KONCERT OTWARCIA - BONEY M.
1 września, godzina 22.00
Rynek Starego Miasta
DISCO '70 

Pierwszy dzień obchodów DNI BIELSKA-BIAŁEJ zakończy się muzycznie w konwencji lat 70. O godzinie 20.00 na świeżo odremontowanym placu Wojska Polskiego odbędzie się koncert otwarcia w wykonaniu grupy BONEY M. W tym miejscu można śmiało powiedzieć, że historia zatoczyła kolo i na bialski plac powróciły imprezy muzyczne, które pamiętają nieco starsi mieszkańcy. 

Koncert otwarcia - grupa BONEY M.

O godzinie 22.00 na dyskotekę w stylu lat 70. zaprasza bielska Starówka - DISCO '70. Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej zapewnia, że nie zabraknie błyszczących kul, kolorofonów i przebojów, które przetrwały po dzień dzisiejszy. 

DISCO '70 - na bielskiej Starówce

Chcesz obejrzeć FOTORELACJĘ z tych wydarzeń?

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

 

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%