Zamknij
REKLAMA

50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy już 18 września. Będą utrudnienia na drogach

18.25, 15.09.2022 Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj Rajd rowerowy fot. Paweł Sowa
REKLAMA

50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy już 18 września. Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień w ruchu na trasie i w godzinach przejazdu rajdu. Także pasażerowie autobusów miejskich powinni się liczyć z czasowymi utrudnieniami. 

Na trasę pierwszego etapu uczestnicy rajdu wyruszą o godz. 9.30 z pl. Ratuszowego w Bielsku-Białej i pojadą ulicami:

  • Ratuszową, Romana Dmowskiego, Dworkową, Władysława Broniewskiego, Tadeusza Rychlińskiego, Stefanii Sempołowskiej, Leszczyńską, gen. Stanisława Maczka, Kolejową, Morelową, Żywiecką, Kolejową, następnie na terenie gminy Wilkowice ulicami: Wyzwolenia, Dworcową, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Wilkowską, Bór, Handlową, Szczyrkowską, Szkolną, Kościelną, Klimczoka, skąd ok. godz. 11.00 wjadą na teren Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej, gdzie zaplanowano półmetek.

Drugi etap rozpocznie się o godz. 12.30, rowerzyści przejadą po terenie gminy Wilkowice ulicami:

  • Juliana Fałata, Szczyrkowską, Grabecznik, Park Wolności, Wyzwolenia, Do Boru, kładką pieszo-rowerową i ulicami Dworcową i Wyzwolenia. Następnie wjadą na teren Bielska-Białej i ulicami: Kolejową, Żywiecką, Morelową, Jana Kusia, gen. Stanisława Maczka, mostem druha Piekiełki, Bystrzańską i Startową dotrą na teren pływalni Start około godziny 13.30.       

Trasy przejazdu rajdu będą odpowiednio oznakowane z uwagi na zmiany w organizacji ruchu. O porządek i bezpieczeństwo na trasie będą dbać organizatorzy, czyli Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów, a także straż miejska i policja.  

18 września w związku z rajdem rowerowym przewidywane są czasowe wstrzymania ruchu autobusów:– w godzinach od 9:30 do 11:30 - autobusów linii nr 2, 3, 4, 20 na ul. Dmowskiego, Sempołowskiej, Żywieckiej;– w godzinach od 12:30 do 13:30 - autobusów linii nr 2, 10, 24, 57 na ul.: Żywieckiej, Bystrzańskiej.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%