Zamknij

Tego nie możesz przegapić

Zapraszamy do śledzenia najnowszych wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i sportowych! Informujemy naszych czytelników o nadchodzących imprezach w Bielsku-Białej i okolicy. Interesuje Cię, jaki koncert odbędzie się dzisiaj w Bielsku-Białej? Zastanawiasz się, na jaki spektakl, wystawę czy festiwal warto się wybrać? Dzięki nam żadne dzisiejsze wydarzenie w Bielsku-Białej nie umknie Twojej uwadze. Być może wygrasz konkurs organizowany przez nasz portal. Odwiedzaj nas codziennie!

W Bielsku-Białej odbędzie się koncert „KOTERBSKA ON BROADWAY”, poświęcony twórczości Marii Koterbskiej. Wydarzenie przygotowuje Bielska Orkiestra Kameralna pod kierownictwem artystycznym Mateusza Walacha. Na scenie Bielskiego Centrum Kultury wystąpią Barbara Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania, które zaprezentują znane utwory artystki w nowej, musicalowej odsłonie.
OFFBEAT ORGAN: WIELKA BITWA - Classic organ versus Hammond organ
Dawna Patria znów pełna dźwięku. Nocne życie wraca podczas 28. Bielskiej Zadymki Jazzowej.
Zbigniew Preisner – „Requiem dla mojego Przyjaciela” w Bielsku-Białej. Koncert 13 marca 2026 w 30. rocznicę śmierci Krzysztofa Kieślowskiego.
BOK Classic w Bielsku-Białej – koncert Bielskiej Orkiestry Kameralnej 25 lutego w Bielskim Centrum Kultury.
Premiera „Sąsiedzi z góry” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Intymna komedia o granicach bliskości.
Zbigniew Preisner wystąpi 27 czerwca w Bielsku-Białej. Koncert „My life. Preisner’s music” w Hali pod Dębowcem.
28. Bielska Zadymka Jazzowa – konferencja prasowa w Galerii Sfera w Bielsku-Białej i program festiwalu
Polska Stolica Kultury w Bielsku-Białej to nie tylko wielkie sceny i koncerty, ale też spotkania, które łączą ludzi wokół pasji i słów. W najbliższych dniach Książnica Beskidzka stanie się miejscem dwóch takich wydarzeń – najpierw dla miłośników kotów, a kilka dni później dla wszystkich, którym bliski jest język ojczysty.
Jubileuszowa V edycja „Wojowników Światów” na Błoniach w Bielsku-Białej.
Za pocałunek przy kasie tańszy bilet – Walentynki 14 lutego na Szyndzielni z promocją -50%. .
Przebojowa Zima w Mieście z Radiem ZET – wydarzenie na Placu Chrobrego 13–14 lutego.
Walentynki z muzyką, którą wszyscy znają. Już 11 lutego w Bielskim Centrum Kultury zabrzmią największe polskie Love Songs – w zupełnie nowych aranżacjach na organy, orkiestrę i chór. Romantyczny repertuar, znani wykonawcy i wyjątkowy klimat OffBeat Organ. Sprawdź, kto wystąpi i jakie utwory usłyszysz podczas tego koncertu.
Wojownicy Światów pojawią się w maju w Bielsku-Białej. Tym razem na bielskich Błoniach.
8 lutego na stoku Złoty Groń w Istebnej odbędzie się 14. edycja Narciarskiego Pucharu Reksia. Organizatorzy informują, że to ostatni moment na zapisy do zawodów, które od lat gromadzą setki dzieci z całego regionu. Wydarzenie łączy sportową rywalizację z rodzinną formułą i skierowane jest do najmłodszych adeptów narciarstwa alpejskiego.

OSTATNIE KOMENTARZE