Zamknij

Rafał Trzaskowski w Bielsku-Białej. Nie zaplanowano spotkania z mieszkańcami

10:47, 07.03.2025 Aktualizacja: 10:53, 07.03.2025
Skomentuj Rafał Trzaskowski w Bielsku-Białej Rafał Trzaskowski w Bielsku-Białej

Rafał Trzaskowski, kandydat na urząd prezydenta RP, odwiedzi Podbeskidzie. W planie wizyty znalazły się Bielsko-Biała i Łękawica. W obu miejscowościach głównym tematem spotkań będzie rola kobiet w życiu społecznym i politycznym, co wpisuje się w obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Trzaskowski rozpocznie wizytę w Bielsku-Białej w sobotę, gdzie zaplanowano konferencję prasową. Następnie uda się do Łękawicy koło Żywca, gdzie spotka się z przedstawicielkami kół gospodyń wiejskich.

Jego podróż po województwie śląskim obejmuje także inne miasta. W czwartek polityk odwiedził Katowice i Mikołów, gdzie o 17:30 spotkał się z mieszkańcami na tamtejszym Rynku.

Poprzednia wizyta Rafała Trzaskowskiego w Bielsku-Białej miała miejsce 18 października 2023 roku. Wówczas kandydat na prezydenta spotkał się z mieszkańcami w sali sesyjnej bielskiego ratusza, gdzie omawiał swoje propozycje programowe.

(BR/ materiał prasowy )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%