Zamknij
REKLAMA

Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną. Trafi ona do Seniorów mieszkających w bielskich domach pomocy społecznej

14.23, 22.11.2022 Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała Aktualizacja: 14.28, 22.11.2022
Skomentuj Wykonaj własnoręcznie kartkę świąteczną. Trafi ona do Seniorów mieszkających w bielskich domach pomocy społecznej
REKLAMA

Seniorzy zamieszkujący w domach pomocy społecznej bardzo często nie mają nikogo bliskiego. Samotność staje się jeszcze bardziej dokuczliwa w okresie świąt. Być może twoja kartka i kilka ciepłych słów przyniesie odrobinę radości.

Na własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami dla seniorów - mieszkańców bielskich domów pomocy społecznej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku czeka Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Kartki mogą wykonać właściwie wszyscy młodzi mieszkańcy miasta – i w wieku przedszkolnym, szkolnym i ci troszkę starsi. Seniorzy zamieszkujący w domach pomocy społecznej bardzo często nie mają nikogo bliskiego. Zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy im pomóc, wypełniając pustkę i tęsknotę za bliskimi za pomocą tak skromnego, ale życzliwego gestu, jakim jest karta z życzeniami.

Wydział Polityki Społecznej wzorem lat ubiegłych, zachęca dzieci i młodzież do napisania serdecznych życzeń świątecznych i przekazania ich na własnoręcznie wykonanych kartkach do 20 grudnia do siedziby wydziału przy placu Ratuszowym 6, drugie piętro, pokój 225.

Jeszcze przed świętami wszystkie kartki zostaną przekazane seniorom.

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości wydział służy pomocą i zachęca do kontaktu pod numerem telefonu 33-497-14-92.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%