Zamknij
REKLAMA

Spotkanie gwiazd w Hotelu pod Orłem. Niezwykłe połączenie muzyki i poezji

23.27, 02.09.2022 A.R.
Skomentuj Spotkanie gwiazd w Hotelu pod Orłem. Niezwykłe połączenie muzyki i poezji
REKLAMA

Sala Redutowa Hotelu pod Orłem gościła dzisiaj dwie artystki reprezentujące świat muzyki i sztuki aktorskiej. Na zaproszenie Aleksandry Mrzyk w koncercie "Spotkanie gwiazd" wystąpiły aktorka filmowa i teatralna Barbara Bursztynowicz i śpiewaczka operowa Edyta Piasecka.  

Cykliczne koncerty organizowane przez Aleksandrę Mrzyk-Sylwestrzak cieszą się dużą popularnością wśród bielskich seniorów, a utworzona przez nią grupa modelek seniorek często gości na imprezach, nie tylko senioralnych. Dzisiejsze wydarzenie w Hotelu pod Orłem nosilo tytuł "Spotkanie gwiazd".

Na sceni w Sali Redutowej zgromadzona publiczność wysluchała popularnych arii operetkowych i recytacji poezji Wisławy Szymborskiej i innych polskich poetów w wykonaniu aktorki Barbary Bursztynowicz.

Przyjazd do Bielska-Białej Barbary Bursztynowicz, był niczym innym jak powrotem do jej rodzinnego miasta, o którym mówi z wielką czułością i sentymentem. Aktorka mieszka i pracuje obecnie w Warszawie. Pomiędzy recytacjami wierszy polskich poetów, pania Bursztynowicz odpowiedziała na kilka pytań dotyczących jej kariery zawodowej i życia osobistego. 

Barbara Bursztynowicz i Aleksandra Mrzyk-Sylwestrzak

Diva operowa Edyta Piasecka wykonała dla bielskiej publiczności kilka bardziej i mniej znanych arii operowych. Akompaniowała jej na fortepianie Joanna Steczek. Jak zapewniła śpiewaczka, już wkrótce powróci do Bielska-Białej w ramach występów w galii operetkowej.

Gospodyni wieczoru i Edyta Piasecka

(A.R.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%