Zamknij

Dwa razy podbili serca widzów. Wracają z trzecią serią!

17:10, 19.09.2021 | M.O.
Skomentuj Fot. FB Down the road
REKLAMA

Bohaterowie "Down the road" już dwa razy podbili serca widzów. Jesienią kolejna edycja tego niezwykłego programu. Trasa premierowej serii prowadzi przez znane, ale i te mniej popularne szlaki orientalnej Turcji.

"Down the road" to program Przemka Kossakowskiego opowiadający o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z prowadzącym ruszają w podróż swojego życia.

W tym programie naprawdę wszystko zaskakuje - szczere opinie i reakcje uczestników, a także sposób, w jaki patrzą na rzeczywistość.

W trakcie trwającej niespełna trzy tygodnie wyprawy bohaterowie skonfrontują się z odmienną kulturą i zwyczajami, ale przede wszystkim wzajemnie się poznają. Tym razem grupa uczestników jest najbardziej zróżnicowana.

Znajduje się w niej para będąca ze sobą przed programem, czyli Agnieszka i Tomek. Najstarszy, Paweł ma 44 lata, a najmłodsza, Paulina – 22 lata. Zespół w trasie uzupełni też trójka odważnych osób - Daria, Przemek i Bartek.

Towarzyszyć im będzie, niezmiennie, Przemek Kossakowski.

- Moim zdaniem trzeci sezon jest niezbędnym dopełnieniem poprzednich. To oczywiście jest dalej pozytywna opowieść o świecie, w którym jest miejsce dla każdego. Ale tym razem bardziej niż wcześniej zobaczymy, że osoby z niepełnosprawnościami potrzebują wsparcia. Bez pomocy ze strony systemu ale też innych ludzi, funkcjonowanie w społeczeństwie jest bardzo trudne, i dotyczy to każdego człowieka a osoby z niepełnosprawnościami dotyczy szczególnie. To jest ważne przesłanie, które często nam umyka – komentuje Przemek Kossakowski.

Seria zadebiutuje na antenie TTV w niedzielę, 3 października o godz. 22:00. 

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%