Zamknij

Znajdź szpiega podczas rodzinnej gry plenerowej

13:03, 25.05.2021 | A.R
Skomentuj Gra plenerowa Gdzie jest szpieg?
REKLAMA

Już niebawem Dzień Dziecka. Ciekawą propozycję na spędzenie tego dnia Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Gdzie jest szpieg? to plenerowa gra rodzinna przeznaczona dla dzieci od 3 do 15 lat.

W grze plenerowej Gdzie jest szpieg? będzie można wziąć udział 1 czerwca w godzinach od 16.00 do 19.00.

Zabawa będzie polegać na spacerze szlakiem rzeźb bajkowych w Bielsku-Białej. Start zaplanowano w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy pl. Ratuszowym 4, gdzie w Dniu Dziecka od godziny 16.00 będzie można odebrać karty uczestnika niezbędne do wzięcia udziału w grze.

Na karcie znajdować się będzie opis zmagań, mapka oraz pola do zbierania pieczątek. Będą także pola na pieczątki liter, które stworzą hasło stanowiące odpowiedź na przewodnie pytanie zabawy - Gdzie jest szpieg?

Przy każdej z rzeźb - Bolku i Lolku, Reksiu, Pampalinim oraz Smoku Wawelskim i Kucharzu - na uczestników zabawy czekać będzie animator, który przybije pieczątkę z wizerunkiem rzeźby oraz z literą. Dopiero po zebraniu wszystkich pieczątek gracze poznają informację, gdzie schował się bohater zabawy, i będą mogli udać się do tego miejsca po dyplom i nagrodę.

Gra odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej.

Organizatorzy przewidzieli dyplomy i nagrody dla pierwszych 500 uczestników zabawy. Jeden uczestnik może pobrać jedną kartę, a co za tym idzie, po zebraniu wszystkich pieczątek, jeden dyplom i jedną nagrodę na zakończenie. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Plakat gra plenerowa Gdzie jest szpieg?

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Agnieszka PiskorzAgnieszka Piskorz

0 0

Wyrazy uznania dla kreatywności i pomysłowości pana Piotra Smolec, który wraz z uczniami klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 17 w Bielsku-Białej wykonał figurę szpiega do super gry plenerowej "Gdzie jest szpieg?". Gratulacje, wspaniała inicjatywa!
15:45, 02.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%