Na Bulwarach Straceńskich w Bielsku-Białej rusza cykl zajęć sportowych i prozdrowotnych pod hasłem „Kreatywne i aktywne weekendy na Bulwarach”. To zadanie realizowane z Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2026. Przez 12 kolejnych niedziel mieszkańcy będą mogli wziąć udział w zajęciach poprawiających kondycję fizyczną i dobrostan psychiczny.
Zbiórka przed każdym spotkaniem zaplanowana jest na Bulwarach w Straconce, przy boisku do siatkówki. Zajęcia skierowane są do osób w każdym wieku. Organizatorzy podkreślają, że prowadzić je będą wykwalifikowani instruktorzy z doświadczeniem w pracy z grupami o różnym poziomie sprawności.
W programie znalazły się joga, pilates, bodyart, zajęcia „Zdrowy kręgosłup”, slow jogging oraz nordic walking. Każdy blok obejmuje dwa spotkania.
Zajęcia odbywają się w niedziele na Bulwarach Straceńskich w Bielsku-Białej. Miejsce zbiórki przed każdymi ćwiczeniami: boisko do siatkówki na Bulwarach w Straconce.
Joga
Terminy: 21 czerwca i 16 sierpnia 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Prowadząca: Daria Zin
Terminy: 2 sierpnia i 6 września 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Prowadząca: Daria Zin
Terminy: 26 lipca i 30 sierpnia 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Prowadząca: Monika Borchulska
Terminy: 28 czerwca i 9 sierpnia 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Grupy wiekowe: dzieci, dorośli i seniorzy
Prowadzący: Aleksandra Lewkowicz, Katarzyna Stefko i Michał Szałajko
Terminy: 12 i 19 lipca 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Grupy wiekowe: dzieci, dorośli i seniorzy
Prowadzące: Katarzyna Daniek, Maria Zawada i Renata Morawska-Szetela
Terminy: 5 lipca i 23 sierpnia 2026 roku
Godziny: pierwsza grupa od 9.00 do 10.30, druga grupa od 10.30 do 12.00
Grupy wiekowe: dzieci, dorośli i seniorzy
Prowadzące: Katarzyna Daniek, Maria Zawada i Renata Morawska-Szetela
Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z doświadczeniem w pracy z grupami o różnym poziomie sprawności.
```
Projekt realizowany jest przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich, którzy chcą spędzić niedzielne poranki aktywnie, na świeżym powietrzu i bez sportowego zadęcia. Tutaj nie trzeba być zawodowcem. Wystarczy przyjść.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dzisiaj startuje Pendolino do Ustki
Ja nie rozumiem po co aż tyle przystanków w szczególności poza południem Polski
Janek
17:31, 2026-06-28
Dzisiaj startuje Pendolino do Ustki
Bardzo fajnie .Jednak dobrze by było gdyby z Bielska wyruszył o 1.00 w nocy a powrót 12-13 z Ustki
Klo
13:09, 2026-06-28
Dzisiaj startuje Pendolino do Ustki
Ogarnijcie się ludzie nic Wam nie pasuje masakra 🤦😤
Ktoś
12:53, 2026-06-28
Dzisiaj startuje Pendolino do Ustki
Żeby w pełni skorzystać z wyjazdu powinno się dotrzeć nad wybrzeże około 8 mej rano. Natomiast wyjazd z wybrzeża powinien być pod wieczór lub około 24 tej.
Zyga
11:44, 2026-06-28