Zamknij
REKLAMA

Pożyczki w 15 minut - jak zdobyć dodatkową gotówkę?

15:03, 17.05.2021 | materiały patnera

Interesuje Cię szybka pożyczka online? Możesz mieć potrzebne pieniądze na koncie nawet w 15 minut po złożeniu wniosku. Jak to zrobić?

Większość z nas znalazła się kiedyś w sytuacji, że nagle potrzebowała błyskawicznie dodatkowej gotówki, która nie była dostępna. To mogły być pieniądze na leczenie, nagła awaria, a może jakaś superkorzystna oferta dostępna w Internecie tylko do północy.

Część z nas nie miała oszczędności, a do najbliższej wypłaty zostało wiele dni. Inni musieliby po prostu poczekać kilka dni, aż te oszczędności staną się dostępne – tylko że wtedy też byłoby za późno.

W takich sytuacjach najprostszą metodą pozyskania pieniędzy jest właśnie szybka pożyczka online.

Wnioskowanie o pożyczkę przez Internet upraszcza życie. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednią ofertę, wypełnisz wniosek, zaczekasz kwadrans… i już, potrzebne pieniądze są na Twoim koncie.

Najlepsza pożyczka przez Internet – jak ją znaleźć?

Jeśli nie znasz firm pożyczkowych, nie masz z nimi doświadczenia albo masz złe doświadczenia, polecam Twojej uwadze ranking pożyczek online. To strona, na której specjaliści zebrali zweryfikowane, rzetelne i aktualne pożyczki online.

Ranking pożyczek online porządkuje oferty pożyczek od najbardziej rekomendowanych – w podziale na chwilówki i pożyczki ratalne. Przedstawia także dodatkowe informacje na ich temat. Dowiesz się, o ile pieniędzy możesz wnioskować w danej firmie i jak wyglądają warunki spłaty. Sprawdzisz, ile wynosi RRSO (realna roczna stopa oprocentowania, czyli wskaźnik wysokości kosztu pożyczki) i co się na nie składa. Dzięki tym wszystkim informacjom wybór pożyczki jest dużo prostszy.

Jak mieć szanse na przelew w 15 minut?

Jeśli interesuje Cię konkretnie szybka pożyczka online, to zanim wypełnisz wniosek, zwróć uwagę na dwie rzeczy.

Wejdź na stronę wybranego pożyczkodawcy – może być z linku w rankingu – i zobacz, czy wybrana przez Ciebie firma pożyczkowa oferuje błyskawiczne przelewy. Jeśli tak, na pewno dostaniesz przelew w ciągu kwadransa. Wystarczy, że spełniasz warunki wyznaczone przez danego pożyczkodawcę (zwykle wiek i źródło oraz wysokość dochodu).

Jeśli szybkie przelewy nie są dostępne, zobacz, w jakim banku firma ma konto. Jeśli w tym samym – również dostaniesz pieniądze natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku.

Podsumowując, proces otrzymania pożyczki przez Internet jest bardzo prosty. Wystarczy tylko znaleźć dobrą ofertę, spełnić warunki pożyczkodawcy, upewnić się, że dostanie się przelew błyskawiczny i zaczekać chwilę, aż wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%