Zamknij
REKLAMA

Złodziej, broniąc swojego łupu, wdał się w bójkę ze sprzedawcą i uciekł z butelką alkoholu

10.36, 14.11.2022 Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl Aktualizacja: 10.49, 14.11.2022
Skomentuj Złodziej broniąc swojego łupu, wdał się w bójkę ze sprzedawcą
REKLAMA

Złodziej, który ukradł w sklepie Intermarche alkohol, dzielnie walczył o swój łup ze sprzedawcą. Znany bielskim policjantom recydywista odnalazł się w mieszkaniu swojego kolegi. 46-letni mężczyzna spędzi dwa miesiące w areszcie.

Bielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wszedł do sklepu „Intermarche” i ukradł z jego terenu alkohol. Gdy zareagował na to pracownik sklepu, złodziej, wdał się z nim w bójkę, a następnie uciekł. Doskonale znany mundurowym 46-letni mężczyzna, Zatrzymany został w mieszkaniu swojego kolegi. Teraz decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Policjanci pojechali na interwencję zgłoszoną przez personel sklepu Intermarche w Bielsku-Białej, gdzie miało dojść do kradzieży rozbójniczej. Okazało się, że na teren sklepu wszedł mężczyzna, który po zabraniu butelki z alkoholem wyszedł, nie uiszczając za nią opłaty.

Zareagował na to pracownik, który nie chciał dopuścić do kradzieży towaru. Wtedy sprawca zastosował wobec niego przemoc fizyczną i uciekł. Niezwłocznie jego rysopis został przedstawiony mundurowym, co naprowadziło ich na trop. W mieszkaniu, nieopodal sklepu policjanci z Wydziału Prewencji bielskiej komendy zastali 46-latka i potwierdzili swoje przypuszczenia, że to on jest sprawcą zaistniałego przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Gdy usłyszał zarzut za kradzież rozbójniczą w warunkach recydywy przedstawiony przez śledczych z bielskiej  'jedynki", został doprowadzony przed oblicze sądu. Tam zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące.

Za przestępstwo kradzieży rozbójniczej grozi mu nawet 10 lat więzienia. Sprawca na swoim sumieniu ma już wiele innych wcześniejszych przestępstw, między innymi kradzież samochodu firmy kurierskiej DPD.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%