Zamknij
REKLAMA

Podpalił domki na terenie Placu Edukacji Ekologicznej. Uśmiercił owady

11:36, 01.07.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj Wizerunek sprawcy podpalenia
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach poszukują sprawcy, który dokonał uśmiercenia gatunku owadów i pszczół podpalając ich siedliska w postaci domku dla owadów. Przedmiotowe zdarzenie miało miejsce w Porąbce na terenie Placu Edukacji Ekologicznej. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w 12 czerwca 2022 roku pomiędzy godz. 3:10 – 3:17 w Porąbce na terenie Placu Edukacji Ekologicznej zlokalizowanej za Urzędem Gminy Porąbka.

Sprawca o nieustalonej jak dotąd tożsamości, dokonał uśmiercenia owadów i pszczół poprzez podpalenie ich siedliska w postaci domku dla owadów, czyniąc go niezdatnym do użytku, powodując straty na szkodę Gminy Porąbka. Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wizerunek sprawcy podpalenia

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach pod nr tel. 47 857- 0710, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857-12 55.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%