Policyjni wywiadowcy zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który posiadał blisko 50 tabletek ekstazy. Mężczyzna jest również podejrzewany o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz prowadzenia pojazdu pomimo cofniętych uprawnień. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.
Policyjni wywiadowcy patrolując okolice Jasienicy zauważyli na jednej z ulic osobowe BMW, którego styl jazdy sugerował stróżom prawa, iż kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Nie mylili się. Zachowanie kierującego ewidentnie wskazywało, iż jest pod wpływem narkotyków.
Mężczyznę poddano badaniu policyjnym narkotesterem, który wykazał, iż znajduje się on prawdopodobnie pod wpływem amfetaminy. Policjanci znaleźli również przy nim kilka porcji zabronionej substancji, a przeprowadzone przeszukanie w miejscu jego zamieszkania doprowadziło do znalezienia blisko 50 tabletek ekstazy oraz kilka porcji innych substancji zabronionych.
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań. Śledczy przedstawiali 36-latkowi zarzut posiadania środków odurzających za co grożą mu nawet trzy lata więzienia.
To jednak nie koniec problemów 36-latka. Kierowca podejrzewany jest również o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających oraz prowadzenie pojazdu pomimo cofniętych uprawnień, co zostanie zweryfikowane w toku prowadzonego przeciwko niemu dochodzenia. O jego losie zdecyduje sąd.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Bielsko-Biała: 75 lat pod wspólnym adresem
Obecne Bielskie Centrum Kultury, położone po stronie bielskiej, jako dawna strzelnica w... Białej? Coś tu jest nie tak.
MM
21:16, 2026-03-13
Petycja w sprawie kotów wolno żyjących w Bielsku-Białej
Zgadzam się z petycją jeśli celem jej działań będzie pozbycie się tych wolno-żyjących kotów. Nie mam nic przeciw ich dobrej jakości życia, ale w schronisku, a nie na wolności gdzie polują na inne mniejsze zwierzaki typu ptaki czy wiewiórki.
Seweryn
19:40, 2026-02-26
Chiński Nowy Rok w Bielsku-Białej. Podróż do Szanghaju
Dziękuję za artykuł 🇵🇱 Jedyny przypis redakcyjny ode mnie, to że mam na imię Kordian, chociaż wiem, że ludzie często mylą moje imię 💜 Pozdrawiam
Kordian vel Konrad
14:29, 2026-02-26
Przygotowania do przebudowy skweru Pollaka
Kolejny fragment miasta zostanie zamieniony w niezdarne do poruszania pieszych bajoro przez sporą część roku. Przykładem park Mickiewicza i Włókniarza. To samo robią w parku Słowackiego. Po co? To obszary gdzie alejki są otoczone wielkimi połaciami nawierzchni przepuszczalnej.
Karol
13:48, 2026-02-24