Zamknij

Włóczykije zapraszają na niesamowity koncert do Bielskiego Centrum Kultury

17:13, 16.11.2021 | mat. nadesłany
Skomentuj fot. Dawid Lorek - Włóczykije zapraszają na widowisko muzyczne
REKLAMA

29 listopada godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury imienia Marii Koterbskiej odbędzie się koncert promujący wydanie płyty Zespołu Włóczykije z autorskimi piosenkami o Bielsku-Białej i regionie. Płyta powstała by uczcić dwie ważne rocznice 70-lecie połączenia Bielska i Białej oraz 15-lecie istnienia Włóczykijów.

Będzie to niesamowite widowisko muzyczno-taneczne Włóczykijów z zaproszonymi gośćmi pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielsko- Biała Jarosława Klimaszewskiego oraz Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki.

Oprócz Włóczykijów wystąpią wspaniali goście: Grupa perkusyjna Walimy w kocioł,  wokalistka Marta Świątek-Stanienda, Beata Bełtowska oraz Paweł Borkowski.  Instrumentalnie widowisko uświetnią znani bielscy muzycy, będzie to 10-osobowy skład pod dyrekcją Pawła Stępnia, który jest kompozytorem wszystkich piosenek. 

Teledysk do nowej piosenki Energia miasta

Wstęp na koncert jest wolny.

Zespół Włóczykije nakręcił już dwa teledyski do dwóch piosenek Energia Miasta i Bielsko fajne jest (pierwsza z nich znajdzie się na płycie o tym samym tytule).

Płyta „Energia Miasta” zawiera 11 utworów o różnej stylistyce, skierowanych do odbiorcy w każdym wieku. Na płycie są piosenki dla dzieci jak również dla dorosłych, miłośników rocka, popu, funku czy muzyki house. Album zawiera 9 autorskich piosenek poświęconych miastu Bielsko-Biała oraz regionowi, jeden nasz autorski utwór „Popatrz” oraz piosenka w hołdzie wybitnej bielszczance, Marii Koterbskiej.

Marzymy aby nasze piosenki zagościły w domach bielszczan i na długo pozostały w sercach oraz aby były śpiewane całymi rodzinami….

- napisali organizatorzy koncertu.

(mat. nadesłany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%