Zamknij

W Magicznym Kotle doszlo do niezwykłego spotkania dwóch światów

23:20, 02.07.2022 | amakuz
Skomentuj Bohaterowie Star Wars w Magicznym Kotle
REKLAMA

Stali bywalcy Magicznego Kotła przy ulicy Cechowej 12 mogli być nieco zdziwieni, gdy w sobotnie popołudnie już od wejścia do lokalu witał ich szturmowiec z Gwiezdnych Wojen. Liczne artefakty tej kosmicznej opery, które można było znaleźć w krainie Harrego Pottera, nie znalazły się tam przypadkowo.

2 lipca Magiczny Kocioł odwiedziła Akadamia Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki inaugrując w ten sposób nowy cykl comiesięcznych spotkań z miłośnikami nie tylko kosmicznych światów.

Sobotnie spotkanie z fanami mistrza Yody wypełniły konkursy, które miały sprawdzić nie tylko wiedzę uczestników (która była zresztą rewelacyjna) lecz także ich sprawność fizyczną. W szranki stanęło sześciu zawodników wspomaganych przez osoby towarzyszące. Do finału dotrwało pięciu.

Zabawa była przednia i przeciągnęła się do późnych godzin wieczornych. Jak zapewnia organizator Darek Bagiński (znany bardziej mieszkańcom miasta jako tajemniczy Gandalf) nie jest to ostatnie spotkanie w tym niezwykłym miejscu. Co miesiąc, Magiczny Kocioł będzie gościł nie tylko bohaterów kosmicznej epopei ale także ekipę Bractwa Śródziemia. Wystarczy tylko bacznie śledzić ich profil na FB

[FOTORELACJA]135[/FOTORELACJA]

(amakuz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%