Zamknij

Kto znajdzie szpiega? Gra terenowa dla całych rodzin już 1 czerwca

11:11, 23.05.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj Gdzie jest szpieg? gra terenowa z okazji Dnia Dziecka
REKLAMA

Bielsko-Biała znów poszukuje Szpiega z Krainy Deszczowców. Wszystko w ramach kolejnej już gry miejskiej z okazji Dnia Dziecka. Wyzwanie dla młodych detektywów zostanie rzucone 1 czerwca między godziną 16.00 a 19.00. Zabawa zacznie się przed Miejskim Centrum Informacji Turystycznej, przy pl. Ratuszowym 4.

Don Pedro de Pommidore to niejedyny szpieg, który przybył do Bielska-Białej. Okazuje się, że Kraina Deszczowców pełna jest tajnych agentów, którzy pragną prowadzić tutaj swą szpiegowską działalność. Istnieją dowody na to, że w mieście grasuje również Don Miguel – brat bliźniak Don Pedra.

Don Miguel to szpieg najwyższej rangi – doskonale wyszkolony agent, który ukrył się w Bielsku-Białej. Jego odnalezienie to zadanie dla najwytrwalszych detektywów. Wskazówki, prowadzące do miejsca, gdzie ukrywa się Don Miguel, są w posiadaniu postaci, których rzeźby znajdują się na Szlaku Bajkowe Bielsko-Biała. By rozwiązać zagadkę - gdzie jest Szpieg? detektyw musi odwiedzić dziewięciu bohaterów: Reksia, Bolka i Lolka, Pampaliniego łowcę zwierząt wraz z hipopotamem oraz Smoka Wawelskiego, Kucharza Bartoliniego, Mypinga i Don Pedra.

To jednak nie wszystko. Don Miguel nie da się bowiem tak łatwo złapać. Jako superszpieg, nie ufa byle komu. Dla Don Miguela najważniejsza jest rodzina, a zwłaszcza jego brat – Don Pedro – to on musi zaufać detektywowi i poświadczyć jego tożsamość. Do kryjówki Don Miguela dostanie się tylko ten, kto przedstawi swoje wspólne zdjęcie z Don Pedrem i specjalną tabliczką. Najważniejszym jest, by zdjęcie wykonać w czasie gry – tylko taka przepustka pozwoli na odnalezienie szpiega.

Drogi detektywie, jeżeli chcesz zmierzyć się z tym wyzwaniem, chwyć aparat lub telefon komórkowy w dłoń i wraz z całą rodziną przyjdź 1 czerwca między godziną 16.00 a 19.00 przed Miejskie Centrum Informacji Turystycznej, przy pl. Ratuszowym 4, gdzie czekać będą zasady gry i karty uczestnika niezbędne do wzięcia udziału w zabawie. Ostatni uczestnicy muszą dotrzeć na metę przed godziną 20.00.

Partner zabawy, Galeria Sfera, przygotowała dodatkowe atrakcje dla dzieci.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%