Zamknij

Startuje kolejna edycja konkursu na firmę roku 2021

09:28, 03.09.2021 | materiał prasowy
Skomentuj
REKLAMA

Starosta Bielski, Prezydent Miasta Bielska-Białej oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w kolejnej, XI edycji konkursu Firma Roku 2021.

Gospodarczy potencjał jest siłą napędową każdego regionu, dlatego chcąc uhonorować najlepszych przedsiębiorców z powiatu bielskiego oraz miasta Bielska-Białej już po raz jedenasty podjęta została inicjatywa organizacji konkursu Firma Roku 2021, pod hasłem "Samorządy Przedsiębiorcom". Tytuł Firma Roku promuje szczególnie aktywne i dynamiczne firmy. Jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Laureaci konkursu to przedsiębiorstwa, które z uwagi na swoją atrakcyjną ofertę oraz silną pozycję na rynku nie tylko kreują własny pozytywny wizerunek, ale mają znaczący wpływ na reputację swej gminy, powiatu, regionu.

Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu "Firma Roku 2021" oraz statuetki Dedala, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Kapituła konkursu złożona ze

  • Starosty Bielskiego Pana Andrzeja Płonki,
  • Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego oraz
  • Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Pana Janusza Targosza,

przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2021 Ziemi Bielskiej, Firma Roku 2021 Miasta Bielska-Białej, oraz nagrodę specjalną - Złotego Dedala 70-lecia dla najlepszej firmy subregionu południowego, działającej nieprzerwanie począwszy od 1951 roku.

Do konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego.

Zgłoszenia można składać poprzez e-mail na adres:

  • [email protected],
  • pocztą lub osobiście w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 1, 43-300 Bielsko-Biała
  • a także w Wydziale Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała II piętro, pokój nr 66, 
  • w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała w Biurze Podawczym lub pokoju nr 310,w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września br.

Aby zgłosić swój udział w konkursie przedsiębiorca zobowiązany jest do wypełnienia oraz podpisania Formularza Zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje na temat XI edycji konkursu Firma Roku 2021 znajdują się na stronach: www.cci.pl, www.powiat.bielsko.pl oraz www.um.bielsko.pl.

Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2021 oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w dniu 28 października br. (czwartek), w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 1.

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%