To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami na temat codziennego funkcjonowania osiedla. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej „Strzecha”, Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, Straży Miejskiej, Policji, a także radne i radni Osiedla Piastowskiego.
Od marca tego roku, gdy po kilkuletniej przerwie powstała nowa rada, regularnie pracujemy nad poprawą jakości życia w naszej okolicy. Teraz chcemy wsłuchać się w głosy mieszkańców i wspólnie zastanowić się, jak rozwiązywać bieżące problemy i planować kolejne działania. - zapraszają organizatorzy spotkania.
Nie odkładaj ważnych spraw na później – przyjdź, zabierz głos i współtwórz swoje osiedle.
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Ukraińcy mogą sobie chcieć postrzegać oraz interpretować swoje zbrodnie jak im się podoba, ale fakty świadczą niezbicie o nich i ich okrucieństwie wobec Polaków, kobiet czy też dzieci. Przecież żyją jeszcze do dzisiaj świadkowie tamtych zbrodni. Powstają filmy mówiące o tamtych dniach min. "Wołyń", są książki, nagrania itp. Smutna ta prawda jest.
Janek
17:04, 2025-08-12
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Pomaganie Ukraińcom???
HubalHaal
04:32, 2025-08-08
Korzyści z laserowego usuwania włosów
Zależy od wrażliwości skóry. Dla mnie akurat laser był bolesny, za to metoda shr in motion w depilconcept okazała się bardziej komfortowym sposobem usuwania włosków.
Zuza
21:29, 2025-08-06
Beskidzki triumf metalowej wokalistki z Krakowa
Gratulacje
Mkr jg
20:41, 2025-08-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz