Nowy obiekt zostanie ulokowany w odremontowanym domku, który zostanie specjalnie osiatkowany i wyposażony w przestronną wolierę, zapewniającą kotom kontakt ze słońcem i dostęp do roślinnego ogródka. Woliera zostanie zaprojektowana jako przestrzeń sensoryczna, umożliwiająca kotom aktywne spędzanie czasu w bezpiecznym otoczeniu. Cały teren będzie urządzony w stylu tradycyjnego polskiego, wiejskiego ogrodu, otoczonego drewnianym płotem.
– To dla nas ogromne wsparcie i szansa na zapewnienie lepszych warunków bezdomnym kotom. Dzięki temu miejscu będziemy mogli zapewnić im opiekę i bezpieczne schronienie, a także pomóc w procesie adopcji – mówi przedstawiciel Fundacji Mam Kota na Punkcie Psa.
Projekt jest możliwy dzięki osobie, która specjalnie zakupiła nieruchomość i nieodpłatnie udostępniła ją fundacji z prawem pierwokupu. Dzięki temu organizacja będzie mogła w pełni wykorzystać potencjał miejsca, zapewniając zwierzętom najlepsze warunki.
Czy słoneczniki trafią do Banialuki?
Troche, teatru, troche kabaretu, świetna zabawa. Idealne na plener. Dużo ciekawsze niż zwykłe czytania. Bawiliśmy się doskonale. Jak zacytował syn...."Świnki są the best".
Tadeusz i Maciek
13:06, 2025-09-07
Bielsko-Biała doczekała się własnej ‘Hall of Fame’
ale czy to nie jest raczej "wall of fame"? !!
Apa
15:04, 2025-09-01
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Ukraińcy mogą sobie chcieć postrzegać oraz interpretować swoje zbrodnie jak im się podoba, ale fakty świadczą niezbicie o nich i ich okrucieństwie wobec Polaków, kobiet czy też dzieci. Przecież żyją jeszcze do dzisiaj świadkowie tamtych zbrodni. Powstają filmy mówiące o tamtych dniach min. "Wołyń", są książki, nagrania itp. Smutna ta prawda jest.
Janek
17:04, 2025-08-12
Pomnik „Rzeź Wołyńska” w Domostawie został zniszczony
Pomaganie Ukraińcom???
HubalHaal
04:32, 2025-08-08
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz