Zamknij

Teddy - dziarski senior szuka człowieka na resztę życia!

08:16, 16.07.2021 | mat. nadesłany
Skomentuj
REKLAMA

Ostatkiem sił dowlókł się na cudzą posesję. Nie miał siły iść dalej. Zmęczony, wyczerpany brudny, zaniedbany, bardzo wychudzony i bardzo głodny uznał, że to koniec wędrówki. Wszedł na posesję i położył się. Spał długo, po czym został nakarmiony i zawieziony do lecznicy.

Pomocy udzieliła mu dobra Pani Ewa. Zabezpieczyła go tymczasowo, aby się nie błąkał. My zajęliśmy się udzieleniem mu pomocy medycznej. Badanie wykazało, że Teddy ma bardzo słabe wyniki. Ma silną anemię, chorą wątrobę i ogromnego guza prostaty, zagrażającego jego życiu.

Teddy nie widzi na prawe oczko. Doktor stwierdził, że jest to nieodwracalny stan po zapaleniu gałki ocznej . Oka nie da się uratować, a w przyszłości trzeba będzie je usunąć. Piesek jest już po operacji prostaty którą zniósł dobrze. Ten pies ma za sobą trudne życie o czym świadczy zaniedbanie, ślady po łańcuchu i nie leczone schorzenia. Nikt go też nie szukał, jest niczyj.

Teddy szuka domu

Teddy jest małym psem, bardzo spokojnym, nie sprawiającym kłopotów. Chętny do zabawy z psami, toleruje koty. Jednak najbardziej potrzebuje człowieka, który przygarnie go do swego domu, zapewni mu spokojne życie już na zawsze. Nadaje się jako towarzysz dla osoby starszej. 

Nie wiemy ile ma on lat, ale lekarz określa go, że jest psem dojrzałym. W chwili obecnej zwracamy się z gorącą prośbą do ludzi o dobrych sercach o wsparcie finansowe na leczenie Teddiego. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie udźwignąć kosztów leczenia i operacji tego zniszczonego przez człowieka psa.

Kontakt w sprawie Teddiego -  666 015 714 Barbara

link do zbiórki https://pomagam.pl/teddy_pies

(mat. nadesłany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%