Zamknij

Pracownik obsługi parowalnicy

Nr oferty: StPr/21/2266Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Sortowanie materiałów, wstępne przygotowanie do parowania (stabilizacji) dzianiny, parowanie, przekazanie wyparowanych półproduktów do dalszej produkcji, uzupełnianie dokumentacji kontrolnej. Obsługa maszyn parowalniczych, żelazka parowalniczego, prasy wgrzewnej oraz innych przedmiotów służących do zdobienia produktów, ustalanie nowych, odpowiednich parametrów parowania z krojczymi. Umówa o pracę na czas określony, system jednozmianowy w godz.: 6.00-14.00 od pn. do pt. Oferta skierowana do osób bezrobotnych, które ukończyły 30 rok życia kwalifikujących się do udziału w projekcie RPO.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie i doświadczenie b/z.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
    Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
    Numer telefonu: 334965167
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie od doradcy klienta
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wdrażanie i rozwijanie strategii biznesowej firmy. Przeprowadzanie analiz rynku i konkurencji w celu zdobycia udziału w rynku. Zachęcanie dostawców (wydawców i blogerów) do rejestracji w platformie. Budowanie portfolio nowych klientów. Obługa kienta-codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi użytkownikami platformy. Bieżące tłumaczenia. Wsparcie Działu Marketingu w realizacji kampanii w mediach społecznościowych i content marketingu. Doradztwo i wsparcie w zakresie planowania działań w oparciu o rozwiązania WhitePress. Aktywny udział w rozwoju zagranicznych działań firmy. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub 9.00-17.00.
    StPr/21/2297
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    StPr/21/2296

    Kontakt z Klientem, organizacja magazynu, pomoc w serwisie, itp. Praca jednozmianowa w godz. 9.00-17.00 w Bielsku-Białej. Umowa na okers próbny z możliwością przedłużenia.
    StPr/21/2299
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Nadzór nad obiektami podległymi firmie, bezpośredni nadzór nad pracownikami, kontrola jakości powierzonej pracy Umowa o pracę na okers próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 7.00-21.00 wg grafiku. Praca na terenie woj. śląskiego.
    StPr/21/2283
    data rozpoczęcia pracy od 16.09.2021
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Sprzątanie w zakładach produkcyjnych pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, pomieszczeń socjalnych i toalet. Umowa o pracę na okres próbny. System dwuzmianowy w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00 od pn. do pt. Praca na terenie Bielska-Białej (obecnie Wapienica, Międzyrzecze, Mazańcowice, ul. Piekarska)
    StPr/21/2291
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 3 200 PLN

    Sprzątanie w zakładach produkcyjnych ciągów komunikacyjnych, hal produkcyjnych, terenów zewnętrzych. Obsługa kosiarek i myjek samojezdych. Umowa o pracę na okres próbny, systemie dwuzmianowym w godz.: 6.00-14.00; 14.00-22.00 od pn. do pt. Praca na terenie Bielska-Białej (obecnie: Wapienica, Międzyrzecze, Mazańcowice, ul. Piekarska)
    StPr/21/2290

    Nauczanie gry na skrzypcach dzieci oraz osób doroslych. Praca z uczniami zarówno pochodzenia polskiego jak i cudzoziemcami. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze minimum 10 godzin miesięcznie (zależnie od zainteresowania potencjalnych uczniów). Proponowane wynagrodzenie 30 zł brutto na godzinę.
    StPr/21/2286
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    Prace wykończeniowe (malarskie, elewacyjne). Umowa o prace na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku na terenie Bielska-Białej i okolic.
    StPr/21/2287
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Prowadzenie spraw administracyjno-kadrowych, GUS, PFRON, BHP. Rozliczanie czasu pracy. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia. System jednozmianowy w godz.: 7.30-15.30.
    StPr/21/2293
    data rozpoczęcia pracy od 04.10.2021

    Wykonywanie szyldów reklamowych (w warsztacie i montaż u klienta na terenie całego kraju)
    StPr/21/2272