Zamknij
REKLAMA
Prowadzenie zajęć logopedycznych - praca indywidualna lub grupowa. Praca od pon. do pt. w godz. 14.00-18.30. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.
StPr/23/0151
data rozpoczęcia pracy od 08.02.2023
wynagrodzenie od od 40 do 60 PLN

- obszar produkcji: praca przy grilu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zim-nych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku z obowiązkiem zwrotu albo wyliczenia się, przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń; - prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; - sala restauracyjna: prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej; - prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym wokół restauracji zgodnie z dyspozycjami pracodawcy; - wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy. sprzątanie i przygotowanie do użytkowania wszystkich pomieszczeń w restauracji oraz terenu zewnętrznego wokół restauracji; - czyszczenie i konserwacja urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń znajdujących się w restauracji i na terenie zewnętrznym restauracji zgodnie z procedurami obowiązującymi w McDonald`s, w tym filtracja i wymiana frytury; - segregacja i składowanie odpadów zgodnie z obowiązującymi w McDonalds procedurami ochrony środowiska; - prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji; - mycie okien i elewacji zewnętrznej; - pranie fartuchów, szmatek i mopów; - uzupełnianie środków czystości (mydło, papier toaletowy itp.); Proponowana stawka godzinowa brutto 20,80 PLN, miesięcznie nie mniej niż 3490 PLN.
StPr/23/0147
data rozpoczęcia pracy od 13.02.2023
wynagrodzenie od od 20,8 PLN

do obowiązków instruktora należy: przeprowadzanie szkoleń na stanowiskach pra-cowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w Firmie „Dziedzic’ •prowadzenie dokumentacji przeprowadzonych szkoleń zgodnie z procedurami obowiązującymi w Firmie „Dziedzic”; •praca na wszystkich stanowiskach na obszarze produkcji (kuchnia), na obszarze sprzedaży (obsługa gości), na sali restauracyjnej, na zapleczu i na terenie ze-wnętrznym (prace porządkowe i utrzymywanie czystości); •kierowanie obszarem produkcji na terenie kuchni; •prace magazynowe, prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; •wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy.
StPr/23/0148
data rozpoczęcia pracy od 13.02.2023
wynagrodzenie od od 24 PLN

Utrzymywanie i rozbudowa infrastruktury instalacji oraz urządzeń elektrycznych, przeprowadzanie przeglądów maszyn i elektronarzędzi oraz wykonywanie prac instalacyjno-budowlanych w zakresie wyminy i montażu okablowania a także wymiana źródeł światła wraz z konserwacją opraw i instalacji oświetleniowych. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. System dwuzmianowy w godz.: 6.00-14.00-14.00-22.00 od pn. do pt.
StPr/23/0149
data rozpoczęcia pracy od 07.02.2023
wynagrodzenie od od 4 320 PLN

Kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją, pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów. Praca w ramach umoway zlecenie w wymiarze 150 godzin miesięcznie, wg grafików trzyzmianowa od poniedziałku do soboty, na terenie województwa śląskiego i całej Polski.
StPr/23/0150
data rozpoczęcia pracy od 21.02.2023
wynagrodzenie od od 24 PLN

Koordynacja pracy pracowników na obiektach, zarządzanie, dowóz towaru na terenie woj. śląskiego. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Nienormowany czas pracy na terenie woj. śląskiego.
StPr/23/0139
data rozpoczęcia pracy od 07.02.2023
wynagrodzenie od od 4 000 PLN

Przygotowywanie umów, bieżąca współpraca z poszczególnymi działaniami oraz biurem rachunkowym, przygotowanie dokumentów do biura rachunkowego, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów z godnie z procedurami, przygotowywanie przelewów bankowych, fakturowanie, redagowanie pism i dokumentów, obsługa e-maila, inne prace biurowe, kształtowanie poprawnego wizerunku firmy, raportowanie wyników pracy do przełożonego. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
StPr/23/0145
data rozpoczęcia pracy od 07.02.2023
wynagrodzenie od od 3 600 do 4 000 PLN

Jednostka przeznaczona do odbywania kary pozbawienia wolności oraz wykonywania tymczasowego aresztowania przez mężczyzn. Rozkład czasu służby w systemie wielozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności - dozorowanie osadzonych, służba z bronią palną, przy zwiększonej dyspozycyjności, dokonywanie kontroli osobistych. Podwyższone ryzyko wystąpienia sytuacji trudnych. Praca wymaga podporządkowania się hierarchicznej strukturze. PEŁNA TREŚĆ OFERTY DOSTĘPNA NA STRONIE: www.sw.gov.pl w zakładce rekrutacja- oferty pracy
StPr/23/0144
data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
wynagrodzenie od od 4 327 PLN

Przygotowanie materiałów do produkcji elementów wyposażenia pojazdów samochodowych lub ich części, posługiwanie się narzędziami, urządzeniami niezbędnymi w procesie produkcji (wkrętarki, lutownice, nożyce itp.) lub obsługa maszyn będących elementem procesu produkcji, weryfikacja i obróbka manualna wytworzonych elementów lub ich części. Praca w ramach umowy zlecenie w wymiarze 40 godzn tygodniowo, w zakładach branży automotive na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego.
StPr/23/0141
data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
wynagrodzenie od od 22,8 PLN

Jednostka przeznaczona do odbywania kary pozbawienia wolności oraz wykonywania tymczasowego aresztowania przez mężczyzn. Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym od pn. do nd. w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. PEŁNA TREŚĆ OFERTY DOSTĘPNA NA STRONIE: www.sw.gov.pl w zakładce rekrutacja - oferty pracy.
StPr/23/0143
data rozpoczęcia pracy od 01.03.2023
wynagrodzenie od od 4 580 PLN