Zamknij

Specjalista ds. IT

Nr oferty: StPr/22/1318Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Żywiecka 75, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i konserwacja infrastruktury teleiformatycznej, instalacja i konfuguracja sprzętu teteinformatycznego, monitoring sieci teteinformatycznej klientów, tworzenie raportów serwisowych oraz dokumentacji technicznej, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00 od pon. do pt. w Bielsku-Białej. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
    Język:
    • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne, wymagane doświadczenie z zakresu administracji sprzętem sieciowym aktywnym (przełączniki, routery, technologia xDSL). Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. "B", znajomość systemów operacyjnych dla stacji roboczych oraz serwerowych Windows, Linux (instalacja, administracja), posiadanie umiejętności i certyfikatów z zakresu administracji sprzętem aktywnym takich producentów jak CISCO, HP, Huawei, ExtremeNetworks. Niezbędna znajomość zagadnień budowy i architektury sieci LAN/WAN oraz sieci telekomunikacyjnej, znajomość architektury serwerowej, znajomość relacyjnych baz danych SQL. Doświadczenie mile widziane.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: NAWRATRONIK EUGENIUSZ STOPA SP. Z O.O.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Żywiecka 75, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
        Osoba do kontaktu: Aneta Chrapkiewicz
        Numer telefonu: 33 819 13 60
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 lub CV przesłać na adres e-mail
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Zakres obowiązków: -profesjonalne doradztwo w dziale dekoracyjnym, -dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę. Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godz. 8.00-20.00. pon.-sob. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.
        StPr/22/1431
        data rozpoczęcia pracy od 07.07.2022
        wynagrodzenie od od 3 500 do 5 500 PLN

        Prace związane z wyprodukowaniem ciastek, czekoladek, pakowanie, ukłądanie na paletach, zbieranie z taśmy wyrobów gotowych. 6 etatów dotyczy pracy lżejszej na taśmie 4 etaty pracy cięższej ,wymagającej dźwigania. Praca w systemie trzyzmianowym w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-06.00 od pn. do pt. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
        StPr/22/1442
        wynagrodzenie od od 3 010 do 4 400 PLN

        Prowadzenie ewidencji magazynowej, obsługa magazynu. Praca w systemie trzyzmianowym w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-06.00 od pn. do pt. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
        StPr/22/1440
        wynagrodzenie od od 3 700 do 4 500 PLN

        Przewóz towarów na terenie południowej Polski - woj. śląskie i małopolskie. Praca w ramach umowy o pracę w wymiarze 1/2 etatu na okres próbny z możliwością przedłużenia. Godziny do ustalenia według zleceń.
        StPr/22/1438
        wynagrodzenie od od 30 do 35 PLN

        Przewóz towarów na terenie Unii Europejskiej. Wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
        StPr/22/1437
        wynagrodzenie od od 7 000 do 9 000 PLN

        - Wykonywanie kosztorysów w systemie AUDATEX - wymagana znajomość obsługi programu AUDATEX. - Dokonywanie wyceny i weryfikacji wartości szkody na podstawie wiedzy eksperckiej, dostępnych cenników i narzędzi, rzetelną realizację procesu obsługi szkód zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami zewnętrznymi i wewnętrznymi. - Dokonywanie wyceny wartości pojazdów. - Obsługa, analiza dokumentacji i koordynownie ich obiegu. Umowa o pracę na okres próbny 3-m-cy z możliwością przedłużenia. System jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt.
        StPr/22/1436
        wynagrodzenie od od 6 000 do 7 500 PLN

        Naprawa pojazdów dostawczych i ciężarowych. Praca w systemie jednozmianowym w godz.: 8.00-16.00 od pn. do sob. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
        StPr/22/1435

        Utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach uczelni. Pielęgnacja terenów wokół uczelni w zależności od potrzeb. Praca na podstawie umowy zlecenia, proponowane wynagrodzenie 19,70 zł brutto/godzinę zlecenia.
        StPr/22/1434
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Sprzedawca w sklepie odzieżowym w centrum handlowym. Praca zmianowa na okres wakacji.
        75/7/2022
        data rozpoczęcia pracy od

        Wykonywanie prostych prac na linii produkcyjnej dla branży automotive, pakowanie i składanie elementów. Praca od pn do pt, w ilości min. 170 godz./m-c. Praca w ramach umowy-zlecenia, proponowane wynagrodzenie: 19,70 zł brutto/godz.
        StPr/22/1421
        data rozpoczęcia pracy od 05.07.2022