Zamknij
REKLAMA

Bielska policja prosi o pomoc w ujęciu złodziejki

10:42, 02.06.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj
REKLAMA

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież torebki oraz posługiwanie się skradzionymi kartami płatniczymi. Do przestępstw doszło 14 maja br. na terenie sklepu Kaufland przy bielskiej Alei Generała Andersa. Publikujemy wizerunek poszukiwanej osoby, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Do kradzieży doszło 14 maja br. około godziny 15 – 16, na terenie sklepu Kaufland przy bielskiej Alei Generała Andersa. Kradzież oraz próby wypłaty pieniędzy z bankomatu zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek na terenie sklepu i zabrała jej torebkę wraz z rzeczami osobistymi, dokumentami i kartami bankomatowymi, a następnie bankomacie usiłowała wypłacić pieniądze.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do: Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel.47 857 02 00, adres e-mail: [email protected] Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112

Gwarantujemy anonimowość!

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%