Zamknij
REKLAMA

Trwają poszukiwania zaginionej bielszczanki

16:32, 04.08.2022 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj Trwają poszukiwania zaginionej bielszczanki
REKLAMA

Zaginiona pani Natasza Wrona w dniu 3 sierpnia 2022 roku około godziny 17:00 oddaliła się samowolnie z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

48-letnia bielszczanka Natasza Wrona, wyszła z domu wczoraj i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną. Informacje o miejscu pobytu zaginionej prosimy kierować do Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej, ul. Kamińskiego 8, za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], tel. 47 857 02 00 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

Rysopis zaginionej – wzrost około 170 cm, otyła budowa ciała, włosy brązowe do ramion, oczy koloru niebieskiego, nos spłaszczony, szeroki, uszy przylegające, z pełnym uzębieniem, posiadająca na szyi oraz udzie pieprzyk.

W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru brązowo – zieloną, żółte klapki, buty sportowe koloru czarnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku Białej przy ul. Kamińskiego 8, za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected], tel. 47 857 02 00 lub najbliższej jednostki Policji tel. alarmowy 112.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%