Zamknij
REKLAMA

Zatrzymany 20-latek miał na swoim koncie spory dorobek kryminalny

17:10, 01.12.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl
Skomentuj
REKLAMA

20-latek, który prowadził pojazd pomimo sądowego zakazu był także poszukiwany przez sąd, ponieważ miał do odsiadki pół roku za swoje wcześniejsze występki. Na dodatek policjanci znaleźli przy nim marihuanę. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Kryminalni z Komisariatu IV Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna miał do odbycia karę pół roku więzienia i nie zamierzał dobrowolnie zgłosić się do jej odbycia. Kryminalni z czwartego komisariatu wszczęli więc za mężczyzną poszukiwania.

W poniedziałek trafili na trop poszukiwanego, który miał się ukrywać u swojej znajomej. Ich podejrzenia się potwierdziły. Niedługo po tym, jak śledczy przyjechali pod ustalony adres, zauważyli osobowe renault, które prowadził poszukiwany mieszkaniec Bielska-Białej.

Został on zatrzymany, a w zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci znaleźli także marihuanę. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna miał również czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał on zarzut posiadania narkotyków oraz odpowie za złamanie sądowego zakazu. Bielszczanin zgodnie z dyspozycją sądu został osadzony w zakładzie karnym, a o jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

(Bielskirynek.pl - źródło: bielsko-biala.policja.gov.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%