Zamknij

Dodaj komentarz

Nieudana próba kradzieży roweru w Bielsku-Białej. Sprawca zatrzymany przez policję

Bielskirynek.pl: KMP 12:55, 17.09.2025 Aktualizacja: 12:57, 17.09.2025
Skomentuj fot. ilustracyjne fot. ilustracyjne

Do nieudanej próby kradzieży roweru doszło przy centrum handlowym Sfera w Bielsku-Białej. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji III zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej miał przywłaszczyć sobie jednoślad.

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Grażyńskiego. Zgłoszenie przekazane policji zawierało szczegółowy opis roweru oraz lokalizację, w której został on pozostawiony. Funkcjonariusze, którzy natychmiast udali się na miejsce, szybko ustalili rysopis podejrzanego – mężczyzna ubrany był w białą bluzę z kapturem i niósł niebieski plecak.

W trakcie poszukiwań policjanci zauważyli osobę odpowiadającą podanemu rysopisowi, poruszającą się na wskazanym rowerze. Zatrzymany na gorącym uczynku mężczyzna przyznał się do próby kradzieży i został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut.

Jak ustalono, zatrzymany był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.

(Bielskirynek.pl: KMP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%