Zamknij

Mądrze, zdrowo i sportowo czyli samorządowcy kontra Parasol

18:19, 10.06.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj fot. UM BB Samorządowcy kontra młodzież z Parasola
REKLAMA

9 czerwca w hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem w Bielsku-Białej bielscy samorządowcy rozegrali mecz siatkówki z młodzieżą Parasola. Mecze takie odbywają się już cyklicznie, a wszystko pod hasłem Mądrze, zdrowo, na sportowo.

Wydarzenie miało odbyć się w ubiegłym roku, ale z powodu pandemii zostało odwołane. Teraz dzięki uprzejmości Bielsko-Bialskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mecz został rozegrany w hali widowiskowo-sportowej pod Dębowcem.

Na parkiecie po raz ósmy stanęły przeciwko sobie drużyna samorządowców - powołana przez przewodniczącego Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Rady Miejskiej Bielska-Białej Karola Markowskiego oraz młodzież Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol, trenowana przez wychowawcę Marcina Ząbka.

Mecz sędziowali prezes BKS Aleksandra Jagieło i prezes BBTS Mirosław Krysta, co podnosiło rangę spotkania.

Rozgrywka była bardzo emocjonująca, a zawodnicy grali z olbrzymim zaangażowaniem i poświeceniem pomimo braku wsparcia publiczności. Ostatecznie mecz 2:1 wygrali samorządowcy.

Zwieńczeniem spotkania było wręczenie upominków oraz pamiątkowych pucharów, które ufundował Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Tytuł MVP - most valuable player - otrzymał podopieczny Parasola.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%