Zamknij

Kuloodporni zakończyli sezon 2022 z tytułem wicemistrza. O pozycji wicelidera zadecydował bezbramkowy wynik meczu

18.33, 07.11.2022 Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała Aktualizacja: 09.39, 08.11.2022
Skomentuj fot. Sz. Jaszczurowski / Kuloodporni zakończyli sezon 2022 z tytułem wicemistrza
REKLAMA

6 listopada, na boisku przy ulicy Młyńskiej w Bielsku-Białej odbyły się mistrzostwa PZU Amp Futbol Extraklasy. Bezbramkowy wynik meczu TSP Kuloodporni z Wisłą Kraków ulokował naszych zawodników na pozycji wicemistrza. 

W miniony weekend na stadionie przy ul. Młyńskiej sezon zakończyli ampfutpoliści z całej Polski. Z mistrzostwa cieszyli się zawodnicy Wisły Kraków, którzy w ostatnim meczu bezbramkowo zremisowali z TSP Kuloodpornymi. Tymczasem, jeśli Podbeskidzie chciało świętować mistrzostwo, musiało wygrać to spotkanie, ale tak się nie stało. Na uwagę zasługuje wspaniały, gorący doping kibiców, mimo zimnego dnia, zagrzewali do walki swoich ulubionych zawodników.

O szczegółach spotkania możecie przeczytać tutaj

Ceremonia zakończenia turnieju miała bardzo wyjątkową oprawę. Były nagrody za turniej i sezon. Puchar wiceliderowi ligi - TSP Kuloodpornym Bielsko-Biała wręczał prezydent miasta – Jarosław Klimaszewski.

- Atmosfera była wspaniała, wygrali najlepsi, ja oczywiście trzymałem kciuki za moich Kuloodpornych. Słuchajcie – srebrny medal to jest wielkie osiągnięcie, chociaż było blisko – powiedział nagrodzony gromkimi brawami prezydent Jarosław Klimaszewski. – Jutro zaczyna się nowy sezon, Bielsko-Biała jest otwarte dla amp fulbolu jak zawsze. Już dziś zapraszam organizatorów, dziękuje wszystkim, którzy się do tego przedsięwzięcia przyłączyli. Nie jest sztuką grać, jak jest piękna pogoda, pokazaliście, że potraficie grać w każdych warunkach. Gratuluję wszystkim, którzy brali udział w tym turnieju, a przede wszystkim zwycięzcom – chociaż z żalem, że to nie Kuloodporni – podsumował z wyraźnym smutkiem w głosie włodarz.

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%