Zamknij

Tour de Pologne w wersji Junior

12:22, 11.08.2021 | materiał prasowy
Skomentuj Tour de Pologne Junior w Bielsku-Białej
REKLAMA

13 sierpnia na ulice miasta Bielska-Białej wjedzie peleton V etapu wyścigu Tour de Pologne. Imprezie towarzyszyć będzie także wyścig dla młodszych kolarzy Tour de Pologne Junior. 

  • 13 sierpnia ulicami Bielska-Białej przejadą uczestnicy V etapu 78. Tour de Pologne. Kolarze ten etap wyścigu rozpoczną w Chochołowie, a zakończą na mecie w Bielsku-Białej, zlokalizowanej na wysokości Spółki ZIAD przy al. Armii Krajowej. Przejazd kolarzy przez miasto przewidywany jest w godz. 17.30-19.00. Tego dnia wcześniej dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie wyścig Tour de Pologne Junior.
     
  • Pętla Tour de Pologne Junior będzie miała długość 4,6 km i prowadzić będzie ulicami: al. Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną. Z powodu wyścigów nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na następujących odcinkach al. Armii Krajowej: od godziny 7.30-22.00 na odcinku od ronda na skrzyżowaniu z ul. Gościnną do ronda na skrzyżowaniu z ul. Karbową. Ponadto ulice: Gościnna, Karbowa, Kolista -od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej - będą zamknięte dla ruchu pojazdów pomiędzy w godz. 14.00-19.00.

[ZT]1391[/ZT]

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%