Zamknij

Wsparcie dla branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej - wnioski od 30 kwietnia

09:59, 15.04.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj wsparcie finansowe dla branży gastronomicznej i hotelarskiej
REKLAMA

Nabór wniosków na dofinansowanie małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego w dziedzinie turystyki ogłasza Śląskie Centrum Przedsiębiorczości z siedzibą w Chorzowie. Wsparcie dotyczy turystyki, hoteli, apartamentów, pól kempingowych, namiotowych, gastronomii, ogólnie branży HoReCa (ang. Hotel, Restaurant, Catering/Café), czyli hotelarskiej i gastronomicznej, wyciągów narciarskich, wypożyczalni sprzętu, pilotów wycieczek czy organizatorów turystyki itd.

To konkurs w ramach Osi Priorytetowej III. Konkurencyjność MŚP, Działania 3.2 Innowacje w MŚP, typ projektu 2 Inwestycje w MŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Beneficjentami dofinansowania mogą być mikro- i małe przedsiębiorstwa. Wsparcie można uzyskać na przedsięwzięcie wpisujące się w drugi typ projektu Inwestycje w MŚP. Maksymalny poziom dofinansowania to 85 procent.

Wnioski na dofinansowanie można składać od 30 kwietnia br. od godziny 8.00 do 18 maja br. do godziny 12.00. Termin rozstrzygnięcia konkursu wyznaczono na październik br.

Wszelkie szczegóły znajdują się pod adresem internetowym https://scp-slask.pl/lsi/nabor/543.Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 7439171, 32 7439177 lub adresem mailowym [email protected]

(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%