W sobotę, 23 maja, w Centrum Handlowe Sarni Stok odbędzie się druga edycja Targów Zdrowia i Urody. W godzinach 11.00–19.00 mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji związanych ze zdrowiem, profilaktyką i urodą.
Wydarzenie jest kontynuacją inicjatywy, która ma w przystępny sposób promować dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. Organizatorzy zapowiadają możliwość rozmów ze specjalistami, zadawania pytań oraz uzyskania praktycznych porad dotyczących codziennej profilaktyki i pielęgnacji.
Podczas targów dostępne będą konsultacje z zakresu m.in. fizjoterapii, dietetyki, trychologii, refleksologii, psychologii oraz stylizacji. W wydarzeniu udział wezmą m.in. Krzysztof Matlak, Ola Rzęchowska, Paweł Raudzis, Aneta Kaźmierczak, Marta Zaborowicz i Natalia Imielska. Na miejscu pojawią się również kosmetolog Patrycja Pietraszko oraz specjalistka ds. medycyny estetycznej Dominika Wizner-Wilczyńska.
Konsultacje optometryczne poprowadzą przedstawiciele Soczewki24. Obecne będą także Bielskie Amazonki, które przypomną o znaczeniu profilaktyki raka piersi oraz zasadach samobadania.
Organizatorzy przygotowali również konkursy dla odwiedzających. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dlaczego trzeba przenieść Banialukę...
Banialuka ma wieloletnią tradycję i wiele miedzynarodowych festiwali i dlaczego to niweczyć i czy budowa nowej siedziby będzie tańsza i czy obecny budynek Banialuki nadal będzie we władaniu miasta , a może zmieni właściciela , czy słusznie ? Takie ogólnie znane fakty , które dzieją się nie tylko w Bielsku . Nie bądźmy obojętni i nie traćmy tego co zbudowaliśmy właśnie w tej lokalizacji😥
zech
22:48, 2026-05-17
32. Bieg Fiata w Bielsku-Białej już w niedzielę
Szczyt bezczelności organizować cokolwiek po szyldem Fiata. Sprzedali fabrykę jakiemuś Leszczyńskiemu to wyp...lać! Niech ślad nie zostanie po tej nazwie w Bielsku!
Stary 1965
23:10, 2026-05-16
32. Bieg Fiata w Bielsku-Białej już w niedzielę
Bieg czego??? Nie róbmy sobie jaj, powinni zmienić nazwę na Bieg zwolnień, Bieg bezrobocia.... Lub coś w tym stylu
Bielszczanin....
10:51, 2026-05-15
32. Bieg Fiata w Bielsku-Białej już w niedzielę
Bieg ,,fiata,,bez fabryki Fiata...
Beskidy 60
08:02, 2026-05-15