Pierwszy etap zmian obejmie wydłużenie odcinka o ruchu jednokierunkowym. Nowa organizacja ruchu obowiązywać będzie od skrzyżowania z ulicami Mieszka I i Stanisława Wyspiańskiego do skrzyżowania z ulicami Warszawską i 3 Maja.
Objazd dla pojazdów kierujących się w stronę ronda Hulanka poprowadzony zostanie ulicami: Budowlanych, Romualda Traugutta, Stefana Żeromskiego, Juliusza Słowackiego, Grunwaldzką oraz Stanisława Wyspiańskiego.
Druga zmiana zakłada przywrócenie ruchu dwukierunkowego – bez sygnalizacji wahadłowej – na odcinku od łącznicy z al. gen. Władysława Andersa do skrzyżowania z ul. Emilii Plater. Pojazdy będą poruszać się zarówno po tymczasowej jezdni (w kierunku ronda Hulanka), jak i po istniejącej (w kierunku centrum miasta).
MAPY OBJAZDÓW pozostałych linii znajdziesz TUTAJ

– Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do oznakowania tymczasowego w rejonie prowadzonych robót. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo – zarówno swoje, jak i pracowników budowy – podkreśla Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zmiana organizacji ruchu na ulicy 1 Maja
Czas na remont wybrali sobie idealnie, w roku Polskiej Stolicy Kultury rozkopać ulicę przy Teatrze, to mistrzostwo i antypatent!
Pablo
18:22, 2026-04-01
Ile będzie kosztować nowy pomnik w Bielsku-Białej?
Z kim to było konsultowane bo nie z mieszkańcami
Krzysztof
14:18, 2026-04-01
Ile będzie kosztować nowy pomnik w Bielsku-Białej?
Koszty to jedno, ale sam projekt – w moim odczuciu – nie jest szczególnie wybitny. Trudno też dostrzec w nim wyraźne nawiązanie do idei połączenia miast. Dodatkowo ta nagość sprawia, że już teraz można przewidzieć, iż pomnik prędzej czy później będzie „ubierany” w sweterki, i to nie tylko zimą. Widziałam również inne propozycje, w tym projekt wygenerowany przez AI, który pojawił się w komentarzach pod jednym z postów na Facebook dotyczących tego pomnika. Szczerze mówiąc, w mojej ocenie wypadł on zdecydowanie lepiej niż obecna koncepcja.
MieszkankaBB
09:25, 2026-04-01
Zadaszenie deptaka w Bielsku-Białej? Nowy pomysł miasta
Brawo Bielsko . Niewiem tylko dlaczego nie piszecie o wiszącej kolejce z dworca PKP do centrum Szczyrku .
Walenty
09:14, 2026-04-01