Zamknij
REKLAMA

Przez 10 dni nie zaparkujesz na 1 Maja

21:11, 08.06.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: MZD
Skomentuj Ulica 1 Maja
REKLAMA

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 9 czerwca 2021 r.  na ul. 1 Maja zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, która potrwa do 18 czerwca.

Wyłączone z użytkowania zostaną miejsca postojowe na odcinku 50 m (z wyłączeniem miejsc dla pojazdów ekipy filmowej zaangażowanych w realizację filmu). 

Po dwóch dniach castingu, do którego zgłosiło się prawie 350 bielszczan, przez kolejne kilka dni w bielskim teatrze kręcone będą sceny do filmu w reżyserii Macieja Kawalskiego "Zakopiańscy dżentelmeni".

Zainteresowanie jest ogromne. Chociaż potrzebujemy mężczyzn, to chęć pojawienia się na castingu, a co za tym idzie i w filmie, zgłosiło wiele pań. W sumie potrzebujemy 350 osób, które muszą spełniać określone kryteria, głównie choreograficzne; nie wchodzą w grę np. wygolenia na głowie czy tatuaże. Sceny przez kilka dni będą kręcone w teatrze

– informuje właściciel MKM Studio Grzegorz Meksyk Dąbrowski.

Reżyserem filmu jest Maciej Kawalski. Akcja Zakopiańskich dżentelmenów zaczyna się w Zakopanem w 1914 r. Czterej panowie budzą się po szalonej, narkotycznej imprezie nie dość, że zamieszani w rewolucyjną intrygę, to jeszcze z trupem na kanapie. W awanturniczej, czarnej komedii z tarapatów próbują się wykaraskać - Joseph Conrad, Stanisław Ignacy Witkiewicz, Tadeusz Boy-Żeleński i Bronisław Malinowski.

[ZT]871[/ZT]

 

(Bielskirynek.pl - źródło: MZD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%