Zamknij
REKLAMA

Konsultacje społeczne w sprawie uchwały reklamowej. Uwagi można przesyłać do 29 lipca

09:01, 20.06.2022 | materiał prasowy
Skomentuj Konsultacje w sprawie uchwały reklamowej
REKLAMA

Prezydent miasta Bielska-Białej ogłosił konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie ustalenia zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane.

[ZT]566[/ZT]

Konsultacje odbędą się od 24 czerwca do 15 lipca br. w siedzibie Biura Rozwoju Miasta przy pl. Ratuszowym 6, w pokoju 424:

  • w poniedziałki, wtorki, środy w godzinach od 10.00 do 14.00,
  • w czwartki w godzinach od 14.00 do 18.00 i
  • w piątki w godzinach od 10.00 do 13.00.

Z projektem uchwały będzie można zapoznać się również w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i Biuletynie Informacji Publicznej Biura Rozwoju Miasta.

Do projektu uchwały można składać uwagi. Uwagi należy składać do prezydenta miasta Bielska-Białej na piśmie - pocztą lub na dziennik podawczy Urzędu Miejskiego lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej na adres: [email protected], z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 lipca br.

[ZT]567[/ZT]

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%