Zamknij
REKLAMA

Steki ze Zdrowej Krowy obok sali koncertowej, czyli coś dla ciała i coś dla ducha

19:08, 04.04.2021 | A.R
Skomentuj Zdrowa Krowa w Cavatina Hall
REKLAMA

Sieć restauracji Zdrowa Krowa, działająca w modelu franczyzowym i serwująca najwyższej jakości wołowinę, zdecydowała się otworzyć swój pierwszy lokal w Bielsku-Białej. Otwarcie nowej restauracji zaplanowano latem 2021 r.

Restauracje Zdrowa Krowa to nie tylko burgery, ale przede wszystkim doskonałe sezonowane steki. Goście odwiedzający lokal będą mogli zasmakować najróżniejszych sezonowych dań, przystawek, lunchy i deserów, czy też skorzystać z cocktail baru. Wyzwaniem dla sieci Zdrowa Krowa było znalezienie odpowiedniej lokalizacji na nową restaurację w Bielsku-Białej, wybór padł na budynek Cavatina Hall.

Wybierając lokalizację, w której powstanie Zdrowa Krowa, zwracamy uwagę na jej spójność z naszą marką i naszym konceptem restauracyjnym. Zdecydowaliśmy się na wybór Cavatina Hall, ponieważ dzięki połączeniu biurowca klasy A z salą koncertową, powstał unikatowy obiekt w skali całej Polski, dzięki któremu możemy kierować ofertę zarówno do osób na co dzień pracujących w biurach, zainteresowanych zjedzeniem dobrego lunchu w przerwie w pracy, jak i widzów odwiedzających salę koncertową, chcących spędzić wieczorem czas z przyjaciółmi czy osób szukających miejsca na zjedzenie niedzielnego rodzinnego obiadu

- powiedział Robert Kuc, twórca i właściciel sieci gastronomicznej Zdrowa Krowa.

Zdrowa Krowa serwuje najwyższej klasy wołowinę z krów rasy Highland, pochodzących z polskiej hodowli, a także własnoręcznie przygotowywane na miejscu sosy i dressingi. Dostarcza też codziennie świeże pieczywo i warzywa. Koncept Zdrowa Krowa potrafi być również elastyczny i szybko reagować na pojawiające się nowości w sferze żywieniowej. Przykładem może być rozszerzenie oferty o pozycje wege, a także o potrawy skierowane do osób zainteresowanych dietą bezglutenową, ketogeniczną oraz paleo. Bazowanie na świetnej jakości produktach i elastyczność to główne czynniki, które będą przyciągać nowych gości do restauracji Zdrowa Krowa.

Zdrowa Krowa w Cavatina Hall w Bielsku-Białej

Zdrowa Krowa posiada sieć 12 restauracji w Polsce

Właściciele sieci zawsze podchodzą indywidualnie do każdego franczyzobiorcy i lokalizacji, w której ma znajdować się restauracja. Biorąc pod uwagę otoczenie oraz charakter budynku Cavatina Hall podjęli oni decyzję o modyfikacji konceptu tak, aby najlepiej odpowiedzieć na potrzeby lokalnej społeczności. Zdrowa Krowa w Bielsku Białej będzie pierwszym lokalem tej sieci oferującym swoim gościom również przestrzeń kawiarnianą.

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%