Zamknij

Dodaj komentarz

Kacper Tomasiak trafi do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej

Agata Rucińska Agata Rucińska 20:34, 01.03.2026 Aktualizacja: 21:41, 01.03.2026
Skomentuj Kacper Tomasiak trafi do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej Powitanie Kacpra Tomasiaka na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej
Treść artykułu pod wideo ↓

Na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej zgromadził się liczny tłum mieszkańców, którzy w niedzielny wieczór wzięli udział w spotkaniu z Kacprem Tomasiakiem – trzykrotnym medalistą tegorocznych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. 

[FOTORELACJA]823[/FOTORELACJA]

Punktualnie o godz. 18.00 na scenie pojawił się Kacper Tomasiak w towarzystwie prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego oraz prezesa Beskidzkiej Rady Olimpijskiej Tadeusza Pilarza. Zawodnik został powitany przez zgromadzonych mieszkańców, którzy przynieśli biało-czerwone flagi i klubowe symbole.

Podczas wystąpienia prezydent miasta poinformował, że rozpocznie się procedura wpisania młodego skoczka do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej. Decyzja ta ma stanowić formalne uhonorowanie jego osiągnięć sportowych.

– Rozpoczynamy procedurę wpisania Kacpra Tomasiaka do Księgi Zasłużonych dla Miasta Bielska-Białej jako wyraz uznania za jego osiągnięcia i reprezentowanie naszego miasta na arenie międzynarodowej – ogłosił ze sceny prezydent Jarosław Klimaszewski.

[ONNETWORK_VIDEO_ID]491[/ONNETWORK_VIDEO_ID]

Rodzinne wsparcie i gratulacje

Do sportowca na scenie dołączyli również jego rodzice. Wspólnie odebrali gratulacje i podziękowania za sukcesy odniesione podczas igrzysk olimpijskich. Po zakończeniu części oficjalnej Kacper Tomasiak zszedł ze sceny i skierował się do zgromadzonej publiczności. Rozdawał autografy, pozował do zdjęć i rozmawiał z mieszkańcami. Wokół zawodnika ustawiła się kolejka osób oczekujących na bezpośrednie spotkanie.

Koncert zespołu Zakopower na zakończenie

Zwieńczeniem wieczoru był koncert zespołu Zakopower. Występ odbył się na tej samej scenie, na której wcześniej miała miejsce część oficjalna spotkania. Wydarzenie zakończyło się w godzinach wieczornych, a plac Wojska Polskiego przez kilka godzin pozostawał miejscem wspólnego świętowania sportowego sukcesu zawodnika z Bielska-Białej.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu bielskirynek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%