Zamknij
REKLAMA

A może nauczysz się jeździć na łyżwach?

11:13, 10.11.2021 | Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała
Skomentuj
REKLAMA

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji chce popularyzować jazdę na łyżwach i propagować aktywne formy spędzania czasu. Zaprasza na miesięczny kurs nauki jazdy na łyżwach w pięciu krokach.

  • Zajęcia prowadzone będą przez instruktorów BBOSiR-u na terenie lodowiska Klubu Sportowego Orlik przy ul. Słowackiego 27b.
  • Nauka jazdy dla dzieci odbywać się będzie w każdą sobotę od 13 listopada do 11 grudnia br. - grupa I w godz. 8.00-8.45, a grupa II 9.00-9.45.
  • Dorosłych BBOSiR zaprasza w każdy poniedziałek od 5 listopada do 13 grudnia - grupa I 19.30-20.15.

W warsztatach nauki jazdy dla dzieci uczestniczyć mogą wyłącznie dzieci w wieku 7-13 lat, które dokonały zapisu. Nauka prowadzona jest od podstaw, zgodnie z harmonogramem zajęć. Dziecko powinno umieć stać na łyżwach i samodzielnie wejść na lód. BBOSiR prosimy o niezapisywanie dzieci o zaawansowanej technice jazdy.

Liczba miejsc jest ograniczona, maksymalnie 20 osób w grupie. W warsztatach nauki jazdy dla dorosłych uczestniczyć mogą wyłącznie dorośli, którzy dokonali zapisu. Nauka prowadzona jest od podstaw, zgodnie z harmonogramem zajęć. Tu tez liczba miejsc ograniczona, maks. 25 osób.

Aby uczestniczyć w zajęciach trzeba dokonać zgłoszenia i zakupić karnet w kasie lodowiska KS Orlik przy ul. Słowackiego 27b:

  • dla dzieci w cenie 40 zł,
  • dla dorosłych - 50 zł.

Karnety będą dostępne od 11 listopada w kasie lodowiska. Bezpośrednio przed pierwszymi zajęciami dla dzieci nie ma możliwości zakupu karnetu.

Zapisy prowadzone są przez Dział Organizacji Imprez BBOSiR: telefonicznie 33 8110155 wew. 24 i 29 w godz. 8.00-14.00 lub mailowo: [email protected]. Organizatorzy zajęć proszą o wiadomość opatrzoną tematem: Warsztaty łyżwy 2021. W treści należy podać imię i nazwisko oraz wiek.

Poniżej pięć kroków, które uczynią przebywanie na ludzie przyjemnym i bezpiecznym:krok

  1. zajęcia: zasady BHP, pierwsza pomoc, oswajanie ze sprzętem, nauka upadania, jazdy przodem, hamowania z jazdy przodem;krok
  2. doskonalenie jazdy przodem i hamowania z jazdy przodem, nauka jazdy tyłem, hamowanie z jazdy tyłem;krok
  3. doskonalenie jazdy przodem i tyłem, hamowania z jazdy przodem i tyłem, zwrot z jazdy przodem do jazdy tyłem i odwrotnie;krok
  4. doskonalenie poznanych elementów, nauka przekładanki przodem i przekładanki tyłem;krok
  5. doskonalenie poznanych elementów gry i zabawy doskonalące jazdę na łyżwach.
(Bielskirynek.pl - źródło: UM Bielsko-Biała)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%