Zamknij

Bielsko-Biała zagrało okupowaną Warszawę

13:34, 13.07.2021 | A.R
Skomentuj
REKLAMA

Kolejny, upalny dzień na planie filmowym serialu "Wojenne dziewczyny". Tym razem media otrzymały oficjalną zgodę na fotografowanie. Piąty sezon serialu w reżyserii Michała Rogalskiego emitowany będzie w przyszłym roku i wtedy dopiero będziemy mogli na ekranach telewizorów odszukać znajome miejsca i uliczki Bielska-Białej.

Serial Wojenne dziewczyny, emitowany w TVP 1 od 2017 roku, kręcony był już w Warszawie, Lublinie, Milanówku, Łęczycy i Piasecznie. Teraz przyszedł czas na Bielsko-Białą. Ekipa filmowa pracująca tutaj od 4 lipca, pojawiła się w ponad 18 miejscach naszego miasta. Dlaczego reżyser wybrał właśnie Bielsko-Białą, aby odegrało rolę okupowanej stolicy?

Korzystamy z tego, że w Bielsku-Białej jest dużo starych uliczek i starych kamienic, które są  jeszcze w stanie przed odnowieniem, dlatego doskonale nadają się do naszych zdjęć. Budynki w Warszawie i Lublinie wyglądają niestety po odnowieniu zbyt "cukierkowo". Bardzo miło współpracuje się ekipie filmowej  z mieszkańcami Bielska-Białej, chociaż z pewnością odczuwają oni pewne trudności związane z naszą obecnością. Mam nadzieję, że nam wybaczą i jak obejrzą serial, to wszystko zrozumieją. W piątym sezonie, który będzie emitowany od przyszłej ramówki, pojawią się nowi aktorzy, nowi bohaterowie i oczywiście nowe przygody.

- powiedział reżyser serialu Michał Rogalski podczas krótkiej przerwy w pracy na planie.

Reżyser serialu Michał Rogalski

[FOTORELACJA]41[/FOTORELACJA]

 

(A.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JerzykJerzyk

0 0

To zdanie reżysera powinno dać do myślenia naszym rajcom. 🙂 20:26, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BielszczankaBielszczanka

0 0

Pierwszy raz widziałam z bliska plan filmowy. Nie zazdroszczę, zwłaszcza w upale. 20:32, 16.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%